Регистрация

Порошенко назвав три сценарії для Донбасу

7-09-2015, 20:27

Порошенко назвав три сценарії для Донбасу

Порошенко назвав три сценарії для Донбасу

Президент України Петро Порошенко
Одним з варіантів став "похід на Москву".
Президент Петро Порошенко упевнений, що найбільш прийнятний варіант розвитку подій в Донбасі - це відновлення українського суверенітету і влади на непідконтрольних територіях на сході України.
"Є три варіанти, три сценарії розвитку подій. Сценарій перший - радикальний наступ Збройних сил, військове звільнення територій і похід на Москву", - сказав президент в інтерв'ю українським каналам.
Другим варіантом Порошенка назвав відділення Донбасу від української території.
"Позиція друга - побудувати стіну, віддати частину територій "проживемо без Донбасу". Можливий такий варіант? Можливий. Але я як президент Україною торгувати не буду... Нікому і клаптика української землі я не віддам", - сказав президент.
Третій шлях розвитку ситуації в Донбасі за словами Порошенка - це виконання мінських соглашенийю
"І є третій шлях - забезпечення відновлення українського суверенітету, української влади на цих територіях. Цей шлях називається - мінські домовленості", - сказав президент.
Раніше сьогодні повпред ДНР на переговорах в Мінську Денис Пушилин заявив, що відведення української техніки калібром до 100 мм означатиме закінчення війни.
Влада ДНР обіцяє зберегти перемир'я
Раніше, 5 вересня, президент України Петро Порошенко заявив, що минулий тиждень став першим, коли працюють мінські угоди в частині припинення вогню.
Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що в Мінську погоджували документ про відведення озброєнь в Донбасі. Документ про відведення озброєнь калібром менше 100 мм може бути підписаний 8 вересня.

Автор: Admin
Прочитали - 755
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати