Регистрация

У країн-ініціаторів трибуналу по Боїнгу є "план Би" у разі провалу

28-07-2015, 20:07


У країн-ініціаторів трибуналу по Боїнгу є "план Би" у разі провалу

 У країн-ініціаторів трибуналу по Боїнгу є "план Би" у разі провалу

На місці краху Боїнгу, 17 липня 2015 року
Климкин для консультацій з колегами з Бельгії, Малайзії і Нідерландів відправився в Нью-Йорк.
У МЗС України заявили, що у країн-ініціаторів створення трибуналу по краху малайзійського Боїнгу на Донбасі розробили "план Би" на випадок, якщо ця ідея не отримає підтримки в СБ ООН, передає телеканал 112 Україна.
"У п'ятірки країн-ініціаторів є "план Би", але зараз не хотілося б вдаватися до подробиць, тому що ми зосереджені на просуванні резолюції по створенню трибуналу. У разі негативного голосування діятимемо відповідно", - сказала прес-секретар МЗС України Мар'яна Беца.
Вона також повідомила, що глава МЗС Павло Климкин у вівторок, 28 липня, відправився в Нью-Йорк для консультацій з колегами з Бельгії, Малайзії і Нідерландів.
Раніше повпред Росії при ООН Віталій Чуркин заявив, що Росія накладе вето на резолюції про створення трибуналу о краху Боїнгу на Донбасі.
Нідерланди першими призвали створити трибунал по збитому Боїнгу. Москва назвала контрпродуктивною і несвоєчасною ідею про міжнародний трибунал.

20 липня повідомлялося, що Росія внесла в Раду безпеки ООН свій варіант проекту резолюції по розслідуванню катастрофи.

Відмітимо, що ЄС підтримав ідею створення трибуналу, проти виступив Китай.
Малайзійський літак, що слідував рейсом MH17, розбився 17 липня 2014 року після того, як він був збитий імовірно ракетою "земля-повітря". Усіх 298 чоловік, що знаходилися на борту, загинули.

Автор: Admin
Прочитали - 409
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати