Регистрация

СБУ оприлюднила допит полонених російських спецназівців

19-05-2015, 19:02

СБУ оприлюднила допит полонених російських спецназівців

СБУ оприлюднила допит полонених російських спецназівців

Допит Євгенія Ерофеева
Спецназівці розповіли про російських військових в Донбасі.
Служба безпеки оприлюднила допит російських військових Євгенія Ерофеева і Олександра Александрова, затриманих в Луганській області.
Відповідний запис допиту з'явився на сторінці СБУ в Facebook.
"Я, громадянин Росії Ерофеев Євгеній Володимирович. Мешкаю в місті Тольятті. Я є військовим РФ. Моє військове звання капітан, посада - командир групи. Служу в третій окремій гвардійській бригаді. Місце дислокації - місто Тольятті", - повідомляє військовий.
За його словами, командиром його бригади є підполковник Сергій Щепель.
"Прибув на територію Луганської області на початку квітня, дату точно не пам'ятаю. Зайшов у складі загону, другого загону третьої гвардійської бригади спецпризначення. Врио командира загону майор Напольских. Завдання ставилося звістці розвідку спостереженням за переднім краєм супротивника і частинами, які знаходяться поблизу - це частини "ополчення" і козаків. Загін розташовується в місті Луганську, адресу точно не пам'ятаю - приватний сектор, в районі кварталу Вавилова", - повідомив він.
За словами військового, до складу його групи входило 12 чоловік.
"Завдання ставилося звістці розвідку спостереженням. Тоді ще наказ був не перетинати лінію зіткнення, не відкривати вогонь без потреби. У зв'язку з постійним обстрілом позицій, вирішив змінити позицію, висунутися у складі 3-х чоловік на пошуки нової позиції", - розповів Ерофеев.
Військовий також сказав, що під час затримання хотів себе підірвати гранатою, але права рука не дотяглося.

За словами другого російського військового, Олександра Александрова, він народився 7 січня 1987 року і мешкає в Малмыжском районі Кіровської області.
"Я діючий військовий РФ. Військове звання - сержант. Посада - розвідник-санітар. Проходжу військову службу у військовій частині 21208, третя гвардійська окрема бригада спецпризначення, що знаходиться при місті Тольятті. Зашли на територію України 26 березня. Зашли у складі другого батальйону у кількості 220 чоловік. Командир батальйону - Напольських Костянтин, майор, громадянин РФ", - повідомив Александров.
За його словами, перед ними ставилося завдання спостереження за ВСУ. В день затримання командир групи поставив завдання провести доразведку місцевості в районі моста перед містом Щастя.

Нагадаємо, 16 травня під час бойового зіткнення в районі Щастя військові 92-ої механізованої бригади ВСУ затримали двох російських спецназівців із складу диверсійно-розвідувальної групи супротивника.
Пізніше за 17 травня спікер Генштабу ВСУ Владислав Селезньов повідомив, що затримані є військовими 3-ої бригади спецпризначення, яка дислокується в Тольятті.

Автор: Admin
Прочитали - 806
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати