Регистрация

Литва не пропустить жодного російського байкера до 10 травня

30-04-2015, 19:34

Литва не пропустить жодного російського байкера до 10 травня

Литва не пропустить жодного російського байкера до 10 травня

Двом байкерам написали офіційну відмову з формальними причинами
Литовські прикордонники тримали "нічних вовків" більше двох годин.
Литовські прикордонники не пропустять до 10 травня в країну жодного учасника мотопробігу Москва-Берлін, повідомляється в офіційному блозі байк-клуба Нічні вовки в Живому Журналі. За інформацією одного з учасників акції Юрія Разудалова, декілька мотоциклістів увечері 29 квітня спробували в'їхати в Литву через погранпереход Привалка - Райгардас у Друскининкая.
"На білоруській митниці не затрималися і 15 хвилин. Литовці тримали більше двох годин. Перевірили усі. Потім підійшли і сказали: "Хлопці, ми усі розуміємо, але випустити вас не можемо. Команда згори. Не пускати до 10 травня. Потім приїжджайте. А зараз, ось вам список, вибирайте будь-яку причину для відмови". Двом нашим написали офіційну відмову з формальними причинами", - сказав Разудалов.
За його словами, митники повідомили, що на усіх пограничних пунктах є такі ж рознарядки.
"Усі хлопці засмучені. Ми так хотіли виконати задумане. Планували цей мотопробіг завчасно. Хотіли 9 травня бути у Берліні. Литовці сказали, що по усіх погранпереходам розіслані рознарядки нас не пропускати", - резюмував він.
Росія вимагає від Польщі пояснити відмову у в'їзді байкерам
Раніше, 27-28 квітня, у в'їзді до Литви було відмовлено ще вісьмом подорожуючим на мотоциклах росіянам, частину з них визнали свою приналежність до байкерскому клубу Нічні вовки.
Як повідомляв Кореспондент.net, польська влада офіційно повідомила російську дипмісію у Варшаві про заборону в'їзду до країни учасникам мотопробігу Москва-Берлін.
Крім того, в МЗС і МВС Німеччини заявили, що вже анулювали візи учасникам мотопробігу.
Росія вимагає від Польщі пояснити відмову у в'їзді байкерам

Литва не пропустить жодного російського байкера до 10 травня

Російський МЗС угледів в цьому готовність польської влади "переписувати історію".
МЗС РФ зажадало пояснень від Польщі після того, як байкеров мотоклубу Нічні вовки не пустили в Польщу через пограничний перехід Брест-Тересполь.
При цьому російські дипломати "рішуче засудили" дії польської влади і угледіли в цьому "готовність на догоду кон'юнктурним міркуванням переписувати історію".
"Вимагаємо пояснень від польської влади і рішуче засуджуємо їх дії, що свідчать про готовність на догоду кон'юнктурним міркуванням переписувати історію і, по суті, кощунствувати над подвигом тих, хто врятував Польщу і світ від фашизму", - сказано в повідомленні відомства.
Нагадаємо, за словами глави групи байкеров Андрія Бобровского, польські прикордонники анулювали йому шенгенську візу, іншим учасникам пробігу візи зберегли, але проте відмовили у в'їзді.
Проте як мінімум одному російському байкеру вдалося перетнути кордон Польщі - його фото опублікувало агентство Reuters. Ті, хто прорвався в ЄС, нібито не належать до клубу "Нічні вовки", хоча це твердження ставиться журналістами під сумнів. ЗМІ порівняли мотоцикли, що знаходяться на польському КПП "Тересполь" з фотографіями агентства Reuters, і стверджують, що вони такі самі, як і у байкеров, які в пробігу аж до Білорусі представлялися "вовками".
За даними ж російських ЗМІ, "нічні вовки" (їх точне число не повідомляється) сьогодні все ж перетнули кордон Польщі.
Раніше польська влада офіційно повідомила російську дипмісію у Варшаві про заборону в'їзду до країни учасникам мотопробігу Москва-Берлін.
У повідомленні, опублікованому на сайті польського міністерства закордонних справ, уточнюється, що основою для заборони стала відсутність точної інформації про графіку пересування групи байкеров по території Польщі і їх особистих даних. Відомство також відмічає, що надто пізно отримало від російської сторони заявку на проведення акції.
Крім того, в МЗС і МВС Німеччини заявили, що вже анулювали візи учасникам мотопробігу.

Автор: Admin
Прочитали - 685
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати