Регистрация

Кличко і USAID спільно боротимуться з корупцією в Києві

29-04-2015, 19:07

Кличко і USAID спільно боротимуться з корупцією в Києві

Кличко і USAID спільно боротимуться з корупцією в Києві

Агентство США по міжнародному розвитку допоможе мерові Києва ввести програму підтримки заходів по протидії корупції в столиці.
Мер Києва Віталій Кличко і в.о. адміністратора агентства США по міжнародному розвитку (USAID) Альфонсо Леннарт оголосили про початок комплексу спільних дій на підтримку заходів по протидії корупції, які зараз впроваджуються в Києві.
Як повідомляє прес-служба КМДА, про це йшла мова на зустрічі Кличка і Ленарта у Вашингтоні. У рамках програми, загальна вартість якої складає $ 1 млн, USAID погодилися надати Києву допомогу в реформуванні механізмів міських закупівель, парковочной інфраструктури, утилізації відходів, а також інвестиційних систем.
Ще одним напрямом допомоги стане підвищення доступності київського метрополітену для людей з фізичними недоліками. "Ми робимо київську владу відкритою для жителів міста. А також наші зусилля спрямовані на підвищення рівня прозорості, підзвітності і ефективності надання муніципальних послуг", - відмітив Віталій Кличко.
"USAID повністю підтримує ідеї мера Кличка, спрямовані на те, щоб зробити роботу Київської міської державної адміністрації прозорішою і забезпечити її підзвітність перед городянами", - відмітив Леннарт.
Тому USAID допоможе Києву: створити єдину електронну систему міських закупівель; удосконалити парковочную інфраструктуру міста; підвищити прозорість системи поводження з відходами і удосконалити відповідну нормативно-правову базу, яка сприятиме більшій прозорості системи і кращому захисту довкілля; виробити механізми громадського контролю, забезпечення прозорості і підзвітності в роботі Київського інвестиційного агентства, що повинне скоротити можливості для корупції.
Кличко і Леннарт також обговорили питання, пов'язані з перебуванням в Києві тисяч вимушених переселенців, яким довелося покинути зону конфлікту у Східній Україні. Київська міська влада координує з USAID заходи по наданню гуманітарної допомоги, включаючи створення Центру по підтримці і переселення внутрішньо переміщених осіб.
Раніше, київська влада затвердила офіційний список усіх вулиць столиці, який з'явився у вільному доступі в інтернеті. Як повідомляє прес-служба КМДА, довідник Вулиці Києва містить інформацію про більш ніж 2,5 тисячі об'єктів : алеях, бульварах, вулицях, набережних, площах, провулках, спусках.

Автор: Admin
Прочитали - 593
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати