Регистрация

Половина Львова залишилася без води із-за боргів

15-04-2015, 20:52

Половина Львова залишилася без води із-за боргів

Половина Львова залишилася без води із-за боргів

Жителям міста організували підвезення води.
Два райони Львова повністю і один частково залишилися без водопостачання після того, як ПАО Львовоблэнерго припинило подання електроенергії на дві головні насосні станції КП Львовводоканал, повідомляє прес-служба Львівської міськради.
Йдеться про Франковском і Зализнычном районах, в яких водопостачання припинене повністю і частково Сыховском районі, де без води залишився мікрорайон Новий Львів. Населення цих територій в цілому складає близько 300 тисяч чоловік.
Також в центр міста і район Привокзального ринку воду подають зі зниженим тиском.
Для забезпечення жителів цих районів організовано підвезення води автомобілями, повідомляє прес-служба Львівської міськради.
"Наші щомісячні нарахування за електрику збільшилися на три мільйони гривен, але у нас немає таких грошей, оскільки Нацкомісія минулого року тарифи на воду не переглядала. Саме тому з'явилася заборгованість. Крім того, у нас є великі боржники, зокрема, п'ять мільйонів гривен нам заборговували водоканали міст Винники і Містечко, а також військові частини і інші бюджетні установи. В даний момент ми шукаємо компроміс з енергетиками", - цитує прес-служба слова директора КП Львовводоканал Валентина Вольского.
Нагадаємо, з 14 квітня в Києві починають відключати гарячу воду. C закінченням опалювального сезону в столиці починають щорічні планові відключення гарячої води.

Автор: Admin
Прочитали - 688
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати