Регистрация

РФ не подовжуватиме контракт на транзит газу з Україною - Новак

13-04-2015, 19:42

РФ не подовжуватиме контракт на транзит газу з Україною - Новак

РФ не подовжуватиме контракт на транзит газу з Україною - Новак

Росія хоче диверсифікувати транзитні риски
Відповідну заяву зробив глава Міненерго РФ Олександр Новак.
Росія з великою вірогідністю відмовиться від транзиту газу через Україну після 2019 року - діючий транзитний контракт подовжуватися не буде. Про це заявив глава Міненерго РФ Олександр Новак в понеділок, 13 квітня.
"Як заявив зараз Олексій Міллер (глава Газпрому - ред.), транзитний контракт з Україною не буде продовжений після 2019 року. Тому зараз усі зусилля спрямовані на те, щоб реалізувати будівництво газотранспортної інфраструктури в Туреччину, на кордон Туреччини і Греції, і доставку споживачам південно-східної і Центральної Європи через цей маршрут", - сказав Новак.
Глава російського Міненерго нагадав, що транзитний контракт з Україною діє до кінця 2019 року. "Будівництво нової газотранспортної інфраструктури спрямоване, у тому числі, на диверсифікацію транзитних ризиків, які складаються. Я думаю, що це питання (відмови від транзиту через Україну - ред.) у високому ступені рішення", - додав Новак.
Як повідомляв Кореспондент.net, оголошена раніше на 14 квітня у Берліні трибічна зустріч по газу у форматі Україна-ЄС-Росія перенесена на прохання російської сторони.
Нагадаємо, 1 квітня Нафтогаз Украиы і Газпром підписали додаткову угоду до контракту на постачання газу, яке передбачає продовження дії ключових елементів Брюссельських домовленостей до кінця червня 2015 року.

Автор: Admin
Прочитали - 610
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати