Регистрация

У Росії пенсіонера судять за шпигунство на користь України - ЗМІ

13-04-2015, 19:13

У Росії пенсіонера судять за шпигунство на користь України - ЗМІ

У Росії пенсіонера судять за шпигунство на користь України - ЗМІ

У Санкт-Петербурзі за звинуваченням у шпигунстві для України судять 69-річного капітана I- го рангу у відставці
Підсудному загрожує до 20 років за гратами.
У Санкт-Петербурзі за звинуваченням у шпигунстві на користь України судять 69-річного капітана I- го рангу у відставці Владислава Микільського. Підсудному загрожує до 20 років за гратами, передає "Радіо Свобода".
За версією звинувачення, в 2011 році Микільський як співробітник Науково-дослідного інституту кораблебудування і озброєння Військово-морського флоту отримав від начальника відділу технічної документації ремонтну документацію за проектом найбільшого у світі десантного корабля на повітряній подушці "Зубр". Це судно було розроблене у кінці 70-х років минулого століття, воно експортувалося, у тому числі і в країни НАТО.
Слідство встановило, що Микільський оцифрував документацію, створив два електронні ящики, куди закачав 10 тисяч сторінок про "Зубра" і прислав замовникові SMS- сполучення з логінами і паролями.
Росіянин запропонував за гроші допомогти Обамі в розвалі Росії
Незабаром зміст ящиків проглянули користувачі з IP- адрес, розташованих в Україні. Так, на думку слідства, сталася контрабанда документів, які можуть бути використані при створенні військової техніки.
На початковому етапі слідство вважало, що матеріали не містять секретних відомостей. Але згодом серед них був виявлений каталог стандартів військових кораблів, засекречений в середині 2000-х років. ФСБ налічила втрат на 200 тисяч доларів.
Як повідомляв Кореспондент.net, 24 березня співробітники УФСБ у Свердловській області нібито при спробі отримати науково-технічну інформацію на шкоду економічної безпеки Росії затримали українця Сергія Скирту. Суд ухвалив взяти Скирту під варту на два місяці, термін арешту витікає 20 квітня.

Автор: Admin
Прочитали - 777
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати