Регистрация

Новини: Слова Порошенка про вибори на Донбасі викликають подив - Пушилин

22-03-2015, 20:36

 

Новини: Слова Порошенка про вибори на Донбасі викликають подив - Пушилин

Новини: Слова Порошенка про вибори на Донбасі викликають подив - Пушилин

По словах Пушилина, закон про проведення виборів Київ не погодив з ДНР і ЛНР.
Заява президента України Петра Порошенка про можливість проведення виборів на Донбасі цього року викликає подив, оскільки відповідний закон Київ не погодив з самопроголошеними Донецькою і Луганською народними республіками (ДНР і ЛНР). Про це заявив представник ДНР на мінських переговорах з врегулювання ситуації в Україні Денис Пушилин.
"Ці слова викликають подив. Ми тільки за виконання цієї частини домовленостей, але і досі з нами ніхто закон (про особливий порядок місцевого самоврядування на Донбасі - ред.) не погоджував, а українська сторона зобов'язана це зробити", - цитує Пушилина ресурс Донецьке агентство новин.
Пушилин також рахує, що заява Порошенка про необхідність реінтеграції окупованих територій Донбасу абсурдно. "Не зовсім зрозуміло, кого Петро Порошенко називає окупантами: можливо, місцевих жителів. Це взагалі абсурд. Хто окупований - теж незрозуміло", - сказав він.
Мінський процес практично перерваний - Пушилин
Нагадаємо, раніше Порошенка заявив, що Київ визнає будь-які підсумки місцевих виборів в Донецькій і Луганській областях, якщо вони будуть проведені відповідно до українських законів. При цьому президент підкреслив, що закон про особливий статус окремих районів Донбасу набуде чинності тільки після виборів. Порошенко також не виключив, що вибори пройдуть до кінця 2015 року за умови деоккупации Донбасу.
Порошенко: Україна готується з усією силою дати ворогові по зубах

Новини: Слова Порошенка про вибори на Донбасі викликають подив - Пушилин

Президент України повідомив про підготовку до оборони держави.
Президент України Петро Порошенко заявив про неухильне дотримання українською стороною мінських домовленостей в інтерв'ю телеканалу Інтер.
"Україна чітко і беззаперечно виконує ці кроки. Перше - ми припинили вогонь, ми забезпечили відведення важкої техніки і артилерії, ми забезпечили інтенсивну роботу спостерігачів ОБСЄ, які мають можливість перевіряти виконання цієї угоди", - сказав український президент.
Порошенко відповів на питання журналіста : "Що відбувається зараз? Зараз йде війна. Але є тверда надія на світ. І я, як український президент, і Україна, як держава, робить усе можливе, щоб цей світ був встановлений".
Він підкреслив, що Україна готується до оборони держави, "ми не романтики і ми робимо усе можливе, щоб у разі, якщо не дай Господь, будуть розгорнуті активні наступальні дії проти України, (готуємося - ред.) з усією силою зустріти і дати ворогові по зубах".
Раніше в штабі АТО заявляли, що озброєні провокації сепаратистів на Донбассеусиливаются по усіх напрямах, бойовики застосовують міномети, танки і знову використали РСЗО Град.
Як повідомляв Кореспондент.net, глава самопроголошеної ДНР АлександрЗахарченко заявив про намір захопити нові міста. За його словами, сепаратисти хочуть встановити контроль над усіма населеними пунктами, де минулого року проводився псевдореферендум про незалежність "республіки".

Автор: Admin
Прочитали - 865
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати