Регистрация
» » Новини; #Могерини: #Україні треба переживати про свої #проблеми, а не про членство в ЄС

Новини; #Могерини: #Україні треба переживати про свої #проблеми, а не про членство в ЄС

21-03-2015, 21:43

Новини; Могерини: Україні треба переживати про свої проблеми, а не про членство в ЄС

Новини; #Могерини: #Україні треба переживати про свої #проблеми, а не про членство в ЄС

Могерини вважає, що Україні треба турбуватися про свої проблеми, а не про членство в ЄС
Глава європейської дипломатії радить владі України сконцентруватися більше на викликах, з якими вони стикаються зсередини.
Рішення внутрішніх проблем, а не європейська перспектива України є пріоритетом для української влади на даний момент. Про це заявила глава дипломатії ЄС Федерика Могерини, повідомляє РІА Новини.
"Що стосується європейської перспективи України, це не на порядку денному української влади. Нам усім, і нам, і українській владі, треба сконцентруватися більше на викликах, з якими вони стикаються зсередини. Оскільки справжнім викликом є успіх України сам по собі", - сказала Могерини, виступаючи на Брюссельському форумі.
Вона нагадала, що голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер ще до вступу на посаду голови Єврокомісії заявив, що ЄС не розширюватиметься в найближчі п'ять років. "Є країни, які стоять в черзі десять років", - відмітила Могерини.
"Але у нас є договір, стаття в договорі дуже ясна. Немає зміни політики ЄС в цьому відношенні. Але треба бути реалістами і розуміти, що Європейська перспектива України заявлена в статті договору (про Європейський союз - ред.). Але політична ситуація, з якою ми стикаємося, Україна і ЄС, підтримуючи Україну, (примушує) сконцентруватися на чомусь іншому на даний момент", - заявила глава європейської дипломатії.
ЄС оновив порядок денний асоціації з Україною
Нагадаємо, 1 листопада 2014 року частково набула чинності Угода про асоціацію між Україною і Євросоюзом. При цьому частина положень, що стосуються створення зони вільної торгівлі, не діятиме як мінімум до кінця 2015 року. Імплементація євроасоціації України проводитиметься в два етапи.

Автор: Admin
Прочитали - 690
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати