Регистрация

Афіша: ІМПРОВІЗАЦІЙНЕ ШОУ "СЕКСУАЛЬНЕ ЧТИВО"

21-03-2015, 14:17

Афіша: ІМПРОВІЗАЦІЙНЕ ШОУ "СЕКСУАЛЬНЕ ЧТИВО"

Афіша: ІМПРОВІЗАЦІЙНЕ ШОУ "СЕКСУАЛЬНЕ ЧТИВО"

Середовище, 25 Березня 2015 19 : 30
Унікальний тандем театру і ресторану - Caribbean Club і Театр Чорний квадрат запрошують усіх у світ неординарних спектаклів і комфортного проведення часу. Такого ви більше ніде не побачите! Потопаючий в таємничому мерехтінні свічок зал, гості, що затишно розташувалися на м'яких диванах, і неперевершена гра акторів імпровізованого шоу.
Сьогодні в Києві ви маєте унікальну можливість зіткнутися з неповторною атмосферою а-ля Бродвейське імпровізоване шоу разом з театром Чорний квадрат. Вже більше 50-ти років імпровізація є улюбленим театральним жанром американської публіки. Нашим співвітчизникам сповнена емоцій і несподіваних подій гра акторів цього жанру до недавніх пір була доступна лише з екранів телевізора.
СЕКСУАЛЬНЕ ЧТИВО - ЗАХОПЛЮЮЧЕ В НЕПЕРЕДБАЧУВАНОСТІ СЮЖЕТУ І ГОСТРОТІ ЕМОЦІЙНОГО СТАН ДІЙСТВО
Без сюжету. Без сценарію. Ніхто не може точно передбачити, що станеться на сцені через хвилину - ні глядачі, ні самі актори. На очах публіки створюється нове і ніким раніше не бачене шоу.
Глядачі можуть задати напрям гри, пропонувати ідеї для реалізації акторам. А ті, що бажають мають можливість не просто споглядати дійство, але і стати його учасником: випробувати себе в ролі режисера, сценариста або приміряти образ героя. Філософія Сексуального чтива : весело і витіювато про таємний і недоступний, відверто і гостро про сокровенний і такий, що розбурхує думки. Така імпровізація проведе вас по стежинах життєвих ситуацій, трохи відкриє завісу над глибиною понять любові, сексу і стосунків.
А ще, на кожному спектаклі вас чекає приємна зустріч із зоряним гостем, який також на вечір стане актором імпровізованого шоу. Учасниками імпровізацій вже побували: телеведучий Іван Городецкий, екс-солісти групи "Real O" Ліна Мицуки і Яна Соломко, учасниці дуету "Анна-Мария", володар титулу "найсильніша людина світу" - Василь Вирастюк, телеведуча Роза Аль-намри, шоумен Андрій Джеджула.
Живіть разом з нами, грайте разом з нами, - і все у нас буде добре!

Автор: Admin
Прочитали - 540
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати