Регистрация

Новини: Порошенко обіцяє до кінця п'ятниці покарати Коломойського

20-03-2015, 21:49

Новини: Порошенко обіцяє до кінця п'ятниці покарати Коломойського

Новини: Порошенко обіцяє до кінця п'ятниці покарати Коломойського

Новини: Порошенко обіцяє до кінця п'ятниці покарати Коломойського

Адміністрація президента повинна вивчити питання про стягнення для Коломойського
Глава держави прокоментував конфлікт навкруги Укртранснафты.
Президент України Петро Порошенко до кінця дня визначить покарання для голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігоря Коломойського за зневагу журналіста перед київським офісом Укртранснафты. Про цього Порошенка заявив на прес-конференції в Києві в п'ятницю, 20 березня.
"З приводу висловлювання, які припустимо глава Дніпропетровської ОГА... Я, правда, ще не отримав звернення комітету, але уранці доручив Адміністрації вивчити питання про стягнення, яке буде винесено главі адміністрації. Думаю, до кінця дня стягнення буде визначено", - заявив Порошенко.
Також глава держави відмітив, що рішення Кабінету міністрів і наглядової ради Укртранснафты про усунення керівника компанії, повинні беззаперечно виконуватися
"Учора увечері я доручив міністрові внутрішніх справ негайно забезпечити порядок і звільнення приміщення Укртранснафты, що було виконано . Сьогодні також було доручено забезпечити неухильне виконання рішень уряду і наглядової ради відносно керівництва Укртранснафты - усунення і інших процесів, оскільки це знаходиться у винятковій компетенції уряду", - сказав Порошенко.
Увага! Відео містить ненормативну лексику


Як повідомляв Кореспондент.net, ніччю 20 березня Коломойський в грубій формі поспілкувався з журналістом Радіо Свобода Сергієм Андрушко.
Інцидент стався близько півночі біля київського офісу компанії Укртранснафта, в якому розгорівся конфлікт, пов'язаний зі зміною керівника підприємства.
Коли після шести годин перебування в приміщенні Коломойський вийшов з офісу компанії, журналіст запитав його, що чиновник робить вночі в офісі державного підприємства. Коломойський відповів на питання нецензурною лайкою і запитав, чому журналіст не цікавиться, як в компанію потрапили "російські диверсанти".

Автор: Admin
Прочитали - 650
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати