Регистрация

Афіша: ШОУ ДИКУН FOREVER

18-03-2015, 23:22

Афіша: ШОУ ДИКУН FOREVER

Афіша: ШОУ ДИКУН FOREVER

П'ятниця, 20 Березня 2015 19 : 00
У Києві відбудеться спектакль гучного у всьому світі шоу одного актора "Дикун Forever або декілька слів на захист печерної людини" (оригінальна назва "Defending the Caveman"). Цього сезону спектакль можна побачити в "Caribbean Club", в новій, клубній атмосфері.
"Дикун Forever" - це суміш стенд-ап комедії, лекції і сеансу психотерапії одночасно. По суті, - це відчайдушний, щирий і веселий монолог одного актора про стосунки між чоловіком і жінкою, про архетипічну різницю сприйняття світу, самовираження і взаємодії між ними.
"Дикун Forever або декілька слів на захист печерної людини" - самий довгограючий моноспектакль за всю історію Бродвею. Сценарій спектаклю був написаний американським сімейним психологом, актором, коміком Робом Беккером. П'єса у виконанні самого Беккера була зіграна більше 700 разів тільки на Бродвеї, а потім більш ніж 1500 разів в 160 містах США. "Дикун" увійшов до Книги театральних рекордів як довгограюче соло-шоу і тримає цей рекорд до цього дня.
Про значення "Дикуна" для сучасної культури свідчать два факти: мер Нью-Йорка Рудольф Джулиани оголосив 18 липня Днем Печерної Людини і перейменував 44-у вулицю на заході Нью-Йорка в Дорогу Печерної людини.
Актор: Дмитро Суржиков
Режисер: Давис Колбергс
Автор: Роб Беккер
Переклад і адаптація : Гліб Гусєв

Автор: Admin
Прочитали - 513
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати