Регистрация

Медицина: Ефірні олії у боротьбі з нежиттю

17-03-2015, 17:23

Медицина: Ефірні олії у боротьбі з нежиттю

Медицина: Ефірні олії у боротьбі з нежиттю

Ефірні олії - натуральний лікарський продукт, який допоможе у боротьбі з нежиттю.

Медицина: Ефірні олії у боротьбі з нежиттю

нежить
Нежить - це не смертельно, але дуже неприємно! При нежиті ми шмигаємо носом і постійно сякаємо. Закладений ніс заважає нормально дихати, від частих витирань він червоніє, шкіра крил носа починає лущитися. Усе це дратує і заважає, і до того ж не занадто естетично. Значить, з нежиттю потрібно боротися. А якщо використати "серйозні" ліки з такого "не занадто серйозного приводу" не хочеться, можна спробувати засоби нетрадиційної медицини, наприклад, узяти на озброєння ефірні олії!
Чому буває нежить?
Нежиттю або ринітом називають запалення слизової оболонки носа. Виникати воно може із-за дії бактерій, вірусів, різних хімічних речовин, внаслідок алергічної реакції на щось, із-за аденоїдів або викривлення перегородки носа. Сприяє появі нежиті переохолодження і пил. Найчастіше ми стикаємося з проблемою нежиті при застуді.
При нежиті з'являється набряк слизової оболонки, посилюється виділення слизу з носа, порушується нюх, з'являється закладеність носа. Усі ці неприємні прояви заважають "почувати себе людиною". Нетрадиційна медицина пропонує скористатися для боротьби з нежиттю ефірними оліями.
Ефірні олії: корисні властивості
Ефірні олії мають цілий ряд властивостей, які допоможуть вилікувати риніт. Вони можуть виступати в якості:
антисептиків
противірусних і антибактеріальних засобів
протизапальних
імуностимулюючих
загальнозміцнюючих засобів
Така різноманітність корисних властивостей робить ефірні олії чудовими ліками.
Як використати ефірні олії?
Ефірні олії можуть входити до складу крапель від нежиті. Якщо ж ви хочете самостійно зробити краплі з олії, його треба розбавити, щоб воно не обпалило слизову оболонку носа.
Можна робити інгаляції з оліями, а можна обкурювати приміщення. Радять також приймати ванни з цими пахучими речовинами. Декількох крапель вистачає, щоб ваша ванна стала лікувальною.
Прибічники нетрадиційної медицини приділяють увагу також такому методу лікування нежиті як масаж з ефірними оліями біологічно активних точок. Можна просто змастити крила носа і помазати під носом ефірною олією.
Які ефірні олії підійдуть у боротьбі з нежиттю?

Медицина: Ефірні олії у боротьбі з нежиттю

Медицина: Ефірні олії у боротьбі з нежиттю

Евкаліптова олія має антибактеріальний і протизапальний ефект. Часто входить до складу крапель від риніту, зроблених на основі натуральних компонентів. Його також використовують для промивання носа від густого слизу. Для цього треба розвести евкаліптову олію, на склянку води достатня 2-3 краплі. Можна додати в розчин для промивання носа чайну ложку солі.
Олія чайного дерева має протизапальний і антимікробний ефект. Рекомендують змащувати олією крила носа, робити ванни і інгаляції з його застосуванням. Ефект помітний відразу після використання.
Ялицева олія знімає набряк слизової оболонки і відновлює дихання через ніс. Крім того при його застосуванні звужуються посудини, що сприяє зменшенню нежиті. Зазвичай використовується в інгаляціях і ваннах. Із-за дуже сильного запаху може хворобливо сприйматися деякими людьми, тому використати цю ефірну олію потрібно обережно.
Камфорна олія має бактерицидні і регенеруючі властивості. Це дуже активна речовина, тому краще обмежитися його зовнішнім використанням. Добре обкурювати їм приміщення і дихати його випарами, але закопувати в ніс не варто. З обережністю потрібно використати людям з серцево-судинними проблемами і хворобами нервової системи.
Олія обліпихи має протизапальну і антибактеріальну дію, а також сприяє регенерації пошкоджених тканин. У боротьбі з нежиттю цю ефірну олію використовують для інгаляцій, ванн і закопують в ніс.
Часникова олія. Часник теж можна використати для лікування риніту. Можна нарізувати зубки часнику і розкласти їх в декількох місцях квартири. Але таке його використання більше підходить для профілактики простудних захворювань. Боротися з ринітом краще за допомогою часникової олії. Для того, щоб його зробити, потрібно подрібнити часник, залити його соняшниковою олією і помістити на декілька тижнів в темне місце. Потім крапати по 1 краплі в кожну ніздрю. Цю процедуру не варто робити на ніч, оскільки часник володіє збудливою дією, і ви можете спровокувати безсоння.
Це далеко не повний список ефірних олій, за допомогою яких можна боротися з нежиттю. Олія шавлії, гвоздики, м'яти перцевої, персика і багато інших теж допоможуть в його лікуванні.
Не варто не діяти і терпіти неприємні прояви риніту. Пам'ятайте, що ефірні олії в змозі допомогти у боротьбі з нежиттю!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
АЛЕРГІЯ І НЕЖИТЬ
НЕЖИТЬ ПРИ ЗАСТУДІ
ХРОНІЧНА НЕЖИТЬ

Автор: Admin
Прочитали - 763
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати