Регистрация

Нерухомість Вілла в Швейцарії: мрія здійсненна!

17-03-2015, 13:37

Нерухомість Вілла в Швейцарії: мрія здійсненна!

Нерухомість Вілла в Швейцарії: мрія здійсненна!

На сьогоднішній день багато наших співвітчизників мріють придбати нерухомість в Женеві, але в цьому кантоні здійснення такої покупки є досить складним процесом. Прекрасною альтернативою може стати нерухомість в Монтре – вона і за ціною більш доступна, і згідно місцевому законодавству припускає менше проблем і «підводних каменів». До речі, нерідко вибір іноземних інвесторів зупиняється не тільки на квартирах у багатоповерхових житлових будинках. Досить привабливий варіант – вілла в Швейцарії.
У чому основні особливості такого житла, як вілла?

Нерухомість Вілла в Швейцарії: мрія здійсненна!

Взагалі, вілла перекладається з латинської мови, як «заміський або сільський будиночок», але найчастіше такий житловий об’єкт представлений розкішним будинком, виконаний в італійському стилі і розташований не березі річки, озера чи моря. Кожна вілла в Швейцарії – це одно-або двоповерхова будівля, оснащене всіма необхідними для комфортного проживання інженерними системами. Нерідко зустрічаються абсолютно автономні вілли, доповнені альтернативними джерелами електроенергії і т.д. Якщо вас цікавить саме така нерухомість в Монтре, то можна знайти будинки, прикрашені мармуром, фресками, колонами. Найбільш поширені стилі сучасних вілл – це:
- Класичний середземноморський.
- Новоанглийский.
- Скандинавський.
- Середньоєвропейський.
- Іспано-мавританський.
- Сучасний.
Можливо, нерухомість в Женеві й інших містах представлена і не всіма варіантами, але і ті об’єкти, які є, дозволять підібрати житло своєї мрії.
Вілла: переваги проживання

Нерухомість Вілла в Швейцарії: мрія здійсненна!

Ті іноземці, які вже реалізували свою мрію і придбали нерухомість в Монтре, виділяють важливі переваги вілли:
- Проживання в заміському будинку – це відмінна можливість наблизитися до природи, особливо якщо нерухомість в Женеві розташована неподалік від гірської місцевості або водойм.
- Вілла в Швейцарії нерідко доповнюється відкритим басейном, що дуже зручно особливо в літню пору року.
- Мешканці заміських будинків можуть організовувати галасливі вечірки, не побоюючись за те, що найближчим часом прийдуть незадоволені сусіди.
І це далеко не всі переваги. Ви все ще не маєте своєї власної нерухомості в Швейцарії? Тоді потрібно швидше ознайомитися з основними вимогами властей країни або окремого кантону, і придбати вподобаний варіант житла.

Автор: Admin
Прочитали - 786
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати