Регистрация

Відео: Путін розповів, як прийшов до ідеї про "повернення Криму"

10-03-2015, 00:15

Відео: Путін розповів, як прийшов до ідеї про "повернення Криму"

Відео: Путін розповів, як прийшов до ідеї про "повернення Криму"

Путін готувався "рятувати" Януковича, а у результаті вирішив "повернути" Крим
Крім того, президент Росії розповів, як "рятував" Януковича.
Президент Росії Володимир Путін розповів, як в лютому 2014 року влада країни провела спеціальну операцію по поверненню Криму до складу РФ. Деякі подробиці операції він виклав у фільмі "Шлях на Батьківщину", який вийде в ефірі телеканалу Росія 1, повідомляє Інтерфакс.
Увечері 8 березня в ефірі телеканалу був показаний анонс фільму.
Путін розповів, що в ніч на 23 лютого 2014 року провів нараду з керівниками спецслужб і міністерства оборони, на якому "поставив перед ними завдання врятувати життя президента України", якого, на його думку, "просто знищили б".
Путін завірив, що російські спецслужби готові були "вийняти" Віктора Януковича "прямо з Донецька, по суші, по морю і з повітря". Для порятунку президента України силовики хотіли використати великокаліберні кулемети, "щоб довго не розмовляти", розповів Путін.
"Ми закінчили близько семи годин ранку. І, розлучаючись, я усім колегам сказав: ми вимушені почати роботу по поверненню Криму до складу Росії", - сказав Путін.
Подробиці самої спецоперації в анонсі не розкриваються.
Відмітимо, дата виходу фільму "Шлях на Батьківщину" не повідомляється, проте творці обіцяють, що стрічка вийде "скоро".


Нагадаємо, екс-президент України Віктор Янукович біг з України в ніч з 22 на 23 лютого через Севастополь. На даний момент він знаходиться в Росії.
Як повідомляв Кореспондент.net, в Криму вже готуються святкувати річницю приєднання до Росії. Відмічати планують п'ять днів - з 16 по 21 березня.
Бродський: Чорновіл знав, що росіяни заберуть Крим

Автор: Admin
Прочитали - 839
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати