Регистрация

Відео: У Москві проходить прощання з Нємцовим: онлайн-трансляція

6-03-2015, 00:44

Відео: У Москві проходить прощання з Нємцовим: онлайн-трансляція

Відео: У Москві проходить прощання з Нємцовим: онлайн-трансляція

Нємцова поховають на Троекуровском кладовище Москви
Цивільна панахида по убитому Борису Нємцову почалася в Москві.
Цивільна панахида по Борису Нємцову почалася в 10: 00 за московським часом в Сахаровском центрі, вона продовжиться чотири години.
Як повідомляє б-б-сі, що бажають попрощатися з Нємцовим почали пускати в зал, до цього поряд з труною знаходилися тільки рідні і друзі політика.

Відео: У Москві проходить прощання з Нємцовим: онлайн-трансляція

Церемонія прощання продовжиться до 14 годин, похорони на Троекуровском кладовище почнуться в 15: 30.
"У Сахаровского центру до початку панахиди по Борису Нємцову вже зібралося не менше 300 чоловік. "Змійка" дуже довга", - передає кореспондент Би-б-сі Рафаель Сааков.
Вищі посадовці держави, парламентське керівництво і багато представників великого бізнесу відмовилися прийти на панахиду і похорони Бориса Нємцова.
Попрощатися приїхав віце-прем'єр Аркадій Дворкович, глава апарату Білого дому Сергій Приходько, прес-секретар прем'єра Дмитра Медведєвої Наталія Тимакова.
Прибув в Москву з Єкатеринбургу мер міста Євгеній Ройзман. "Узяв день до відпустки. Прилетів в Москву попрощатися з Нємцовим", - повідомив він в Твиттере.
Не усі соратники і однодумці Нємцова зможуть з ним попрощатися.
У Москві убитий Борис Нємцов
Олексію Навальному суддя Пресненского районного суду відмовилася дати відстрочення на відбуття адміністративного арешту, колишній соратник Нємцова по руху "Солідарність" Гаррі Каспарова і економіст Сергій Гуриев заявили, що не приїдуть в Росію з побоювань за свою безпеку.
Ушанувати пам'ять російського політика прибутку представники правозахисних і міжнародних організацій, обіцяли прийти посли усіх 28 країн Євросоюзу.
Прощання з Нємцовим

 

Автор: Admin
Прочитали - 592
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати