Регистрация

Новини: На Донбасі воюють професійні російські військові - Кучма

4-03-2015, 23:55

 

Новини: На Донбасі воюють професійні російські військові - Кучма

Новини: На Донбасі воюють професійні російські військові - Кучма

Кучма не сумнівається у присутності російських військових на Донбасі
Колишній президент України вважає, що не у кого у світі немає сумнівів в тому, що на Донбасі воюють російські військові.
На сході України проти українських військовослужбовок воюють російські військові, озброєні сучасною російською зброєю, заявив другий президент України (1994-2005) Леонід Кучма в інтерв'ю Радіо Свобода.
"Здається, сьогодні ніхто у світі не сумнівається, що там, на Донбасі, воюють професійні російські військові, що там стріляє зброя, причому найсучасніше. Якщо українці воюють зброєю ХХ століття, то сьогодні на території Донбасу є вже зброя XXI століття, і абсолютно зрозуміло, що воно російське", - заявив Кучма.
"А то, що правило узяла для себе Росія, що вони там не воюють і це чисто громадянський конфлікт, - якби це був чисто громадянський конфлікт усередині України, то він дуже давно б закінчився, в серпні минулого року", - додав він.
Екс-президент відмічає, що "Иловайский котел" довів всьому світу присутність російських військових на сході України. "У серпні минулого року Росія показала всьому світу, що вона безпосередньо бере участь в цьому конфлікті, і чим тоді закінчилося, ми пам'ятаємо, на жаль: я маю на увазі "Иловайский котел", де загинуло дуже багато і українських військових, і цивільних осіб. Ніхто у світі не ставить під сумнів і не обговорює сьогодні, чи є там російські або ні", - підкреслив Кучма.
Нагадаємо, Леонід Кучма є представником України в трибічній контактній групі по врегулюванню ситуації на сході України.
Як повідомляв Кореспондент.net, напередодні в самопроголошеній ДНР заявили, що зброю і техніку вони отримують не з Росії. Сепаратисти говорять, що ремонтують і відновлюють українську техніку, здобуту у боях, а потім воюють на ній. Наявність у сепаратистів військової техніки, якої немає на озброєнні української армії, вони не пояснюють.
Відмітимо, Україна і міжнародне співтовариство неодноразово заявляли, що Росія забезпечує сепаратистів на сході України зброєю і військовою технікою, а також, що на Донбасі воюють професійні російські військові. У Росії ці заяви відкидали і відмічали, що ніяк не підтримують сепаратистів ДНР і ЛНР, а за сепаратистів воюють так звані добровольці.

Автор: Admin
Прочитали - 552
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати