Регистрация

У Києві відбудеться концерт грузинської співачки Sophie Villy

30-11-2014, 01:46

У Києві відбудеться концерт грузинської співачки Sophie Villy

У Києві відбудеться концерт грузинської співачки Sophie Villy

 Sophie Villy виступить 5 грудня в клубі Атлас

Коли, здавалося б, весь світ на швидку руку зібрав валізу, вискочив в потяг, що вже відходить, і мчить вниз із скелі, чіпляючись спітнілими пальцями за розплавлені рейки, ми все одно деремося на верхню полицю, стелим білизну і показуємо один одному незабутні заходи. Ми розбиваємо краплями свіжої води духоту, звемо друзів співати пісні про море, про любов і розуміння. З останнім акордом ще сильніше відштовхуємося від бортів басейнів, щоб виплисти за їх межі. Щоб плавати в чистій воді.
"Swim On"! - говорить Sophie Villy. Говорить перед публікою США, Великобританії, Німеччини, Грузії, Росії, України.
Група Sophie Villy існує з 2010 року. На рахунку команди 2 альбоми: Mother Fish (2012) і Dress (2014). Британське видання The Guardian в 2014 році включило сингл "Connected" в список "топ - 6 нових пісень зі всього світу, гідних великої уваги". Альбом Dress був із захватом зустрінутий західними критиками. C кожним роком музика Софі стає більше цілісній і фундаментальній. "Dressed in myself i walk. I walk. I walk.". - так вона і йде до своєї вершини, створюючи музику поза часом, поза рамками і сучасними тенденціями, музику для зцілення душі.
Після трьох місяців в Тбілісі в роботі над третин пластинкою і новим кліпом, грузинська співачка повертається в Київ з новими текстами, новими колабораціями, думками і змістом.
5 грудня в клубі Атлас відбудеться дуже несподіваний концерт.

 

Автор: Admin
Прочитали - 772
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати