Регистрация

Афіша: ВЕЛИКИЙ УКРАЇНСЬКИЙ СТЭНДАП

4-03-2015, 15:44

Афіша: ВЕЛИКИЙ УКРАЇНСЬКИЙ СТЭНДАП

Афіша: ВЕЛИКИЙ УКРАЇНСЬКИЙ СТЭНДАП

Афіша: ВЕЛИКИЙ УКРАЇНСЬКИЙ СТЭНДАП

Стэндап шоу - це ціла коаліція талановитих і плідних коміків. Змагання в їх майстерності ви можете дивитися в телевізійній версії, але найкраще, що може з вами станеться у світі гумору - це живий концерт - ВЕЛИКИЙ УКРАЇНСЬКИЙ СТЭНДАП від СТЭНДАП ШОУ.
Піклуючись про ваше здоров'я, ми видаємо концерти порційно, усього лише раз в місяць, поступово знайомлячи вас з визнаними гуру stand up жанру, віддаючи наших талановитих новачків на розтерзання вашим сміхом і прикладаючи до ран на долоньках від ваших апплодисментов знайомий гумор тих хлопців, що з нами вже давно. Саме за таким принципом ми і вибрали трійку учасників наступного масштабного концерту : Антон Борисов, - переможець фестивалю пародії "Велика Різниця в Одесі, автор, сценарист, продюсер і учасник безлічі гумористичних телешоу, вобщем вже признаный геній гумору! Денис Сорока - лауреат всіляких премій у світі гумору і сотень фан - сторіночок вконтактике. в недалекому майбутньому, відразу після шоу. І наш вже давно улюблений, абсолютно божевільний і непередбачуваний, добрий комік з чорним гумором Святий Загайкевич.
Готуйтеся до двох годин щільного гумору і іронії над собою, вашим колегою, дружиною, молодшим братом колишнього сусіда по кімнаті і вашою першою дівчиною. І беріть їх усіх з собою на ВЕЛИКІЙ УКРАЇНСЬКИЙ СТЭНДАП 14 березня в 20: 00 в Caribbean Club.

Автор: Admin
Прочитали - 541
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати