Регистрация

Афіша: 20 ХВИЛИН ДО І ПІСЛЯ СЕКСУ

4-03-2015, 15:17

Афіша: 20 ХВИЛИН ДО І ПІСЛЯ СЕКСУ

Афіша: 20 ХВИЛИН ДО І ПІСЛЯ СЕКСУ

Проект "Чорного квадрата", який користується просто скаженою популярністю.

 Такі аншлаги, які ми збираємо спектаклями, присвяченими Цьому, іншим театрам тільки сняться в найвідвертіших і неможливих снах. Итак, час прийшов. Поговорити відверто про Це.

Спектаклі про те, якими обхідними, іноді просто немислимими шляхами пари людей (хоча, не завжди тільки пара) приходить або не приходять до сексу і якими химерними способами намагаються потім піти від наслідків. Як відбувається, що чоловік і жінка опиняються в одному ліжку? Що варто робити, і що не треба говорити? А що трапляється само собою? Що відбувається далі? Щось же міняється усередині у нас після усього цього? Ось питання цього проекту, на які актори шукатимуть відповіді. Історії про те, як хотілося, але не склалося, або склалося, але не так! Що і як саме ми розповімо вам дуже детально. Відверті теми, щирі розмови. Кокетування і флірт, печаль і сміх, любов і ненависть. І ще щось такое.неуловимое. Мінімум вульгарності, нуль порнографії. Приємний еротизм, який лоскоче нерви і розслабляє мозок.
Зверніть увагу! Постановка для дорослих людей, - не по паспорту, а по стану душі. Також небажані глядачі зі святенницькими поглядами на світ, і особливо без почуття гумору. А любителі чорного гумору отримають кайф удвічі! Дітей категорично не приводити!
Ну, і наостанок. Шлях до радості у кожного свій. Але якщо театр допомагає позбавитися від брехні, учить довірі і дає віру в любов - та є здоровими спектаклі про Це!

Автор: Admin
Прочитали - 710
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати