Регистрация

Нерухомість: Військова іпотека – сучасне вирішення житлових проблем

3-03-2015, 14:22

Нерухомість: Військова іпотека – сучасне вирішення житлових проблем

Нерухомість: Військова іпотека – сучасне вирішення житлових проблем

Забезпечення військових службовців комфортним, упорядкованим житлом, відповідно до встановлених норм – гостра проблема. Сьогодні представники однієї з найбільш благородних, гідних професій знаходяться в тяжкому становищі. Не маючи достатніх коштів на надання безкоштовного житла, держава вживає всі можливі заходи для розробки і впровадження альтернативних способів вирішення проблеми.

Нерухомість: Військова іпотека – сучасне вирішення житлових проблем

Спеціальні програми іпотечного кредитування
Керівництво країни давно намагається знайти ефективний спосіб врегулювання питання. Сьогодні розроблена спеціальна програма накопичувального характеру. У спрощеному варіанті схема взаємодії виглядає як звичайне кредитування на покупку нерухомості (житлової), при якому обов’язок по сплаті відсотків і боргів розподіляється між позичальником і державою. Серед інших програм, які пропонують клієнтам банки - військова іпотека займає особливе місце.
Переваги даної системи:

Нерухомість: Військова іпотека – сучасне вирішення житлових проблем

швидке прийняття рішень (в якості гаранта виступає держава, а також застава нерухомості);
високий ступінь захисту від шахрайства у сфері банківської діяльності (в ході оформлення проводиться безкоштовна юридична перевірка дотримання кредитною установою законодавства та його сумлінності);
можливість отримати упорядковане житло вже сьогодні;
знижена відсоткова ставка.
Беручи участь в програмі, громадянин нічим не ризикує. Нагадаємо, що щорічно вартість житла зростає, тому навіть при самому несприятливому прогнозі, військовослужбовець не втратить своїх коштів.

Скільки коштує військова іпотека?

Нерухомість: Військова іпотека – сучасне вирішення житлових проблем

Річна ставка по програмі військової іпотеки залежить від конкретного банку. Знижений рівень ризику привертає кредиторів, тому умови щорічно стають все більш м’якими. Допоможе визначити точну суму щомісячного внеску, а також здійснити розрахунок інших витрат іпотечний калькулятор онлайн.
Як купити квартиру в іпотеку ?

Нерухомість: Військова іпотека – сучасне вирішення житлових проблем

Житлові питання стосуються практично кожної сім’ї. Багато сімей воліють оплачувати щомісячні платежі за оренду квартири, ніж щомісячні кредитні внески в банк. Але це теперішня вигода, адже ви платите за проживання на даній житлоплощі. Коли договір оренди закінчується ви або продовжуєте його, або підшукуєте нове житло і все починається спочатку. Коли оплачується іпотечний кредит, то виплати здійснюються за власне житло, тому коли буде здійснена остання виплата за кредитним договором, то житло залишиться у вас. Не варто і забувати, що при придбанні нерухомості ви можете отримати і частину грошей назад, у вигляді майнового податкового відрахування.
Коли оформляється іпотека для молодої сім’ї необхідно переконати банк у тому, що ви повернете дані позикові кошти. З цієї причини необхідно пройти довгу процедуру оформлення іпотечної позики. Пам’ятайте, що сплата щомісячних внесків буде прирівняна приблизно до однієї третини від ваших доходів. Тому необхідно надати банку інформацію про ваші доходи у вигляді довідки з вашого місця роботи. Багато банків пропонують своїм позичальникам платити приблизно по половині свого щомісячного доходу, щоб швидше розплатитися за позикою. Вибір розміру оплати буде залежати від рішення позичальника.

Нерухомість: Військова іпотека – сучасне вирішення житлових проблем

Крім цього позичальник повинен буде внести початковий внесок. Слід не забувати, чим менше буде перший внесок, тим більше буде розмір процентної ставки.
Коли позичальник надає в банк відомості про свої доходи, то банком враховується отримання тільки «білої» зарплати, підтвердженої довідкою за формою 2-ПДФО. Багато банків можуть взяти до уваги і інші доходи позичальника, наприклад, прибуток від орендних відносин або вкладень. Якщо банк порахує, що ваших доходів недостатньо, то він відмовить у видачі іпотечного кредиту.
Процес оформлення іпотечної позики необхідно почати з ріелтерського агентства. Його фахівці не тільки допоможуть знайти варіант нерухомості, але і допоможуть на інших етапах отримання іпотечної позики. Наприклад, підібравши оптимальні варіанти кредитних організацій. Гроші, витрачені на оплату їх послуг, в найближчому майбутньому для позичальника окупляться дуже швидко.

Нерухомість: Військова іпотека – сучасне вирішення житлових проблем

Якщо ви вирішили весь процес провести самостійно, то починайте з вибору банку та підбору оптимальних іпотечних програм. Тільки після цього слід підбирати варіанти по нерухомості, узгоджуючись з вимогами обраної вами кредитної установи.
Іпотечний лікнеп

Нерухомість: Військова іпотека – сучасне вирішення житлових проблем

Квартира, придбана з використанням іпотечного кредитування, стає власністю покупця, а не банку, але з метою забезпечення гарантій того, що кредит буде повернений, квартира переходить у заставу банку до повної виплати кредиту. У разі, коли з якихось причин, позичальник відмовляється виконати умови кредиту, і ці причини не будуть страховим випадком, то банк має право реалізувати цю квартиру і повернути собі невиплачені гроші. Необхідно враховувати, що позичальник власними коштами оплатив перший внесок і до виникнення конфліктної ситуації встиг виплатити певну суму грошей, тому банк на суму грошей, що залишилася від реалізації квартири набуває своєму колишньому позичальникові інше житло. Але в такій ситуації слід враховувати, що при погашенні іпотечного кредиту, до половини строку основна частина щомісячного платежу погашає відсотки, а на погашення кредиту йде зовсім маленька сума. Більш того, у випадку дефолту, банки постараються якомога швидше позбутися такої нерухомості, продаючи його нижче ринкової вартості.

Нерухомість: Військова іпотека – сучасне вирішення житлових проблем

Недобудована квартира в новому будинку не може бути заставою. Пайовик стане повноправним господарем житла після повного завершення будівництва і повного оформлення юридичних документів. Але це зовсім не означає, що банки не дадуть кредиту на придбання такої квартири. У даному випадку діє дещо інша схема кредитування. До завершення будівництва будинку банку в заставу переходить інша нерухомість, наявна у позичальника, а після того, як будівництво буде завершено і оформлені всі документи, банк звільняє від застави стару нерухомість і бере в заставу нову. Може бути ще один варіант. Банк йде на видачу іпотечного кредиту, але за умови, що позичальник укладає угоду або договір із забудовником, який акредитований даним банком і вже пройшов певну перевірку на предмет надійності. Але обов’язково треба враховувати, що до оформлення прав власності на житло банк зажадає сплати більш високих відсотків, а страхова компанія, яка співпрацює з цим банком, може зажадати виплати фінансових ризиків.
Незважаючи на те, що квартира юридично перебуває в заставі, позичальник може в ній проживати, реєструвати родичів, щоправда з дозволу банку, і навіть здавати цю квартиру, природно з дозволу банку. Єдине що позичальник не може зробити з цією квартирою, так це продати її, подарувати або обміняти.

Нерухомість: Військова іпотека – сучасне вирішення житлових проблем

Позичальник неодмінно зіткнеться з так званими додатковими платежами. Ці витрати неминучі при укладенні іпотечного кредиту в банку. Буває, що додаткові витрати з’являються ще на початковому етапі – деякі банки беруть плату за розгляд кредитної заявки.
Початковий внесок розраховують виходячи з оціночної (за ціною банку) вартості квартири. Якщо раптом, з якихось причин, вартість підібраної вами квартири виявиться вище, то різницю вам доведеться виплачувати своїми засобами. Надалі, якщо ви по якихось причинах не зможете виплачувати банку необхідні платежі, і квартира буде продана для погашення заборгованості, то ви зіткнетеся з серйозними фінансовими втратами. На вартість квартири при її реалізації вирішальний вплив надасть її оціночна вартість.

Нерухомість: Військова іпотека – сучасне вирішення житлових проблем

Якщо настане страховий випадок, то не будьте впевненими в тому, що всі ризики надійно застраховані. При оформленні кредиту по іпотеці банки, як правило, вимагають страхування всіляких ризиків і, незважаючи на те, що всі витрати по страхуванню несе позичальник, коли настає страховий випадок, майже всі виплати будуть проводитися на користь банку. Виникає питання: «Чи може позичальник страхувати свої власні ризики?». Звичайно, може, але за додаткову оплату і це страхування за своєю суттю вже не матиме відношення до взятого кредиту.

Автор: Admin
Прочитали - 1215
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати