Регистрация

Нерухомість: Адвокат з житлових питань

3-03-2015, 13:01

Нерухомість: Адвокат з житлових питань

Нерухомість: Адвокат з житлових питань

Юридичні послуги завжди користуються великим попитом, так як практично жодна угода не обходиться без них. Зрозуміло, що охопити все неможливо, тому універсальні адвокати практично не зустрічаються, хтось займається кримінальною справою, хтось правом, а хтось обирає собі інше поле діяльності.

Нерухомість: Адвокат з житлових питань

Купуючи нерухомість, практично всі звертаються за допомогою до юристів. І це робиться не тільки для підстрахування, але і з метою економії часу. Адже не всі знають, які документи потрібні для укладення договору, тому супровід угод з нерухомістю ніколи не буде зайвим. Якщо вам доводилося здійснювати купівлю-продаж або вступати в спадщину, це не захищає від помилки, так як закони постійно змінюються і тільки практикуючі юристи знають всі тонкощі.
Угоди купівлі-продажу або вступ в спадок не є пріоритетними напрямками, так як багато спірних питань з’являється в процесі спільного володіння нерухомістю і вирішенням питань по її розділу. Крім цього є ще такі важливі сфери: оренда нерухомості, приватизація, зняття реєстрації. У всіх цих випадках подолати підводні камені допоможе житловий адвокат.

Нерухомість: Адвокат з житлових питань

У наш час багато молодих сімей намагаються стати власниками квартир первинного ринку, для чого беруть іпотеку і укладають договори на пайове будівництво. У цій області також можуть зустрічатися шахраї, які, навіть, якщо не хочуть вкрасти ваші гроші, але якимись способами намагатимуться нажитися на вас. Незважаючи на те, що частину зобов’язань бере на себе банк, який видає кредит, все ж і він не в змозі все проконтролювати. Та й банкірів не надто хвилює питання дотримання умов договору, тому кожен повинен турбуватися про себе сам. А всі ваші сумніви цілком розвіє адвокат з житлових питань.

Нерухомість: Адвокат з житлових питань

Успіх вирішення спірного питання багато в чому залежить від кваліфікації адвоката. При оформленні угод важливі досвід і знання, а при захисті прав позивача в суді потрібно ще й красномовство. Вибирати адвоката необхідно не по одній гучній справі, а орієнтуючись на його послужний список і відгуки клієнтів. У мережі є маса пропозицій, ознайомившись з якими можна завжди знайти дійсно хорошого фахівця. Варто відразу зауважити, що звертатися треба тільки на ресурси з доброю репутацією.
Що краще: здати в оренду чи продати квартиру?

Нерухомість: Адвокат з житлових питань

Гроші, як відомо, зайвими не бувають. А продавши квартиру, ви відразу ж отримуєте в своє повне розпорядження кругленьку суму грошенят. Але ви помиляєтесь, думаючи, що продаж квартири – справа проста і не клопітка. Перше, що потрібно зробити – знайти покупця. Для цього вам слід розмістити оголошення про продаж квартири в рекламній газеті, або на сайті порталу з нерухомості в Інтернеті. Будьте готові до того, що потенційні покупці будуть з метою огляду квартири у зручний для них (а не тільки для вас) час, задавати безліч потрібних (а іноді і не дуже потрібних) питань з приводу облаштування житла. А ви, у свою чергу, зобов’язані надати повну інформацію про квартиру, яку збираєтеся продати.

Нерухомість: Адвокат з житлових питань

Після того, як покупець все ж таки знайдеться, слід зібрати всі необхідні документи: договір передачі та документ, що підтверджує право на власність, виписку з будинкової книги, довідку з домоуправління про відсутність заборгованості по квартплаті, згоду членів сім’ї на проведену операцію. Це лише список основних документів, на практиці їх може знадобитися набагато більше. Тому у ваших інтересах доручити збір документів фахівцям, які добре розбираються у всіх тонкощах цієї справи. Так, можна звернутися за допомогою у агентство нерухомості, яке зарекомендувало себе, як респектабельне і надійне. Як правило, агентство повністю здійснює юридичну сторону угоди і забезпечує прискорену підготовку необхідних документів.
Ще одна можливість розпорядитися пустуючою квартирою – здача її в оренду. Як показує досвід, знаходити підходящих тимчасових мешканців найкраще через знайомих, які можуть поручитися за їх благонадійність. Адже непорядні квартиронаймачі можуть пошкодити майно в квартирі або зіпсувати відносини з сусідами. У цьому випадку вам можуть стати в нагоді критерії, за якими зазвичай оцінюють наймача досвідчені ріелтори: громадянство, прописка (або реєстрація), вік (перевага віддається людям від 28 до 50 років), професія, а також наявність дітей і тварин. Якщо все-таки серед знайомих знайти наймача вам не вдається, то доведеться подати оголошення про здачу квартири самостійно, або знову-таки звернутися з цією проблемою в ріелторську контору.

Нерухомість: Адвокат з житлових питань

Як бачимо, питання про продаж або здачу квартири в найми не таке вже й просте, яким воно здається на перший погляд. Але якщо назріла необхідність, нічого неможливого в цьому немає. Головне, підійти до питання серйозно і відповідально і не довірятися стороннім людям, не переконавшись в їх благонадійності. І тоді вас неодмінно чекає успіх у всіх фінансових справах!

Автор: Admin
Прочитали - 828
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати