Регистрация

Відео: Порошенко присвоїв Савченко звання Героя України

2-03-2015, 23:30

Відео: Порошенко присвоїв Савченко звання Героя України

Відео: Порошенко присвоїв Савченко звання Героя України

Савченко стала Героєм України
Льотчик продовжує голодувати на знак протесту проти утримання у в'язниці.
Президент України Петро Порошенко присвоїв народному депутатові України, членові делегації в ПАРЄ Надії Савченко звання "Герой України".
"Президент Порошенко присвоїв народному депутатові України, членові делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Савченко звання "Герой України", - передає прес-служба глави держави.
"Надія є символом нескрушуваності українського духу і героїзму, символом того, як треба захищати і любити Україну. Символом нашої перемоги", - підкреслив президент.

Порошенко відмітив мужність і стійкість льотчика, якого узяли в полон, "злочинним шляхом перевезли в страну-агрессор і яка тривалий час піддається психологічному тиску і вимушена голодувати на знак протесту".
"Ми зробимо усе можливе для того, щоб звільнити Вас з полону. Я дуже сподіваюся, що у мене буде можливість вручити Вам "Золоту зірку Героя України", - сказав Порошенко.


Як повідомляв Кореспондент.net, сьогодні адвокат льотчика Микола Полозов заявив, що німецькі лікарі після її обстеження визначили як "точку неповернення" 6-8 березня. За його словами, фахівці дали Савченко термін до 8 березня: інвалідність або смерть.
У свою чергу, російські тюремники говорять, що стан Савченко задовільний.
Савченко продовжує голодувати на знак протесту проти утримання у в'язниці. Її родичі і адвокати говорять, що стан здоров'я Савченко дуже слабкий і просять замінити міру припинення на домашній арешт, але їй відмовляють.
Філарет нагородив Савченко орденом
Надія Савченко нагороджена орденом святого великомученика Юрія Победителя.

Відео: Порошенко присвоїв Савченко звання Героя України

Відео: Порошенко присвоїв Савченко звання Героя України

Глава Української православної церкви Київського патріархату Філарет нагородив народного депутата України, льотчика Надію Савченко орденом УПЦ КП святого великомученика Юрія Победителя, повідомляє прес-центр патріархату.
"Девізом цієї нагороди є "За боротьбу із злом"", - заявив Філарет у Володимирському Соборі 1 березня перед початком молитви за здоров'я і звільненні Надії Савченко.
Як повідомляв Кореспондент.net, 1 березня на Софійській площі в Києві пройшов міжконфесійний молебень "За Україну, за мир, за Надію" за участю представників усіх релігійних конфесій України. Спільний молебень відбувся у рамках всесвітньої акції на підтримку українського льотчика Надії Савченко.
Українці на аудієнції у Ватикані попросили Папу про Савченко
Нагадаємо, раніше в Росії заговорили про швидку смерть Савченко.
В той же час, співробітники Федеральної служби виконань покарань назвали стан Надії Савченко задовільним, спростувавши заяви правозахисників про різке погіршення її здоров'я і швидкої смерті.

Автор: Admin
Прочитали - 1151
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати