Регистрация

Нерухомість Як самостійно вдало зняти квартиру?

2-03-2015, 22:13

Нерухомість Як самостійно вдало зняти квартиру?

Нерухомість Як самостійно вдало зняти квартиру?

Власне житло – це не завжди так просто, як хотілося б. У більшості випадків на перший час, а іноді і на тривалий термін, наймана квартира стає рідним домом.
В даний час попит на оренду квартир значно нижчий, ніж пропозиція. Пов’язане це з тим, що, знімаючи квартиру через агентство, обов’язковою виплатою є комісія у 50% або 100% розміру від місячної виплати за оренду. Часто ця причина стає приводом відмовитися від бажаного варіанту. У таких випадках на допомогу приходить самостійність, тобто пошук квартири під оренду без посередника. Як це зробити правильно, і щоб не опинитися вигнаним з квартири відразу або через кілька днів після заселення?

Нерухомість Як самостійно вдало зняти квартиру?

У першу чергу вам доведеться активно шукати. Походіть по дворах тих будинків, які вам сподобалися і де б ви хотіли жити. Розклейте оголошення на під’їздах і зупинках недалеко від них. Поспілкуйтеся з бабусями біля під’їздів. Бабусі – це завжди цінна інформація. Дізнайтеся у друзів, може у них є інформація про квартири, що здаються. В оголошенні, обов’язково вкажіть, що «посередникам не турбувати», щоб захистити себе від настирливості ріелторів з питань найму квартири.
Зайдіть на спеціалізовані сайти, які пропонують знімні квартири, сортуючи їх за цінами, районами і т.д.
Вивчіть обов’язково ціни на ринку нерухомості з оренди квартир потрібного вам розміру. Щоб потім не кусати собі лікті через те, що дуже дорого зняли квартиру.
Коли усну угоду з господарем квартири досягнуто, визначена остаточна ціна оренди, вами перевірено документи на квартиру і паспорт господаря, то все сказане має бути оформлене у письмовому вигляді. Таким чином, заключним етапом стає складання договору найму. Зразки договору легко знайти в інтернеті або спеціальній літературі.

Нерухомість Як самостійно вдало зняти квартиру?

Добре, якщо цей договір буде завірений нотаріально, але у випадку з орендою квартири, це трапляється досить рідко і то, за бажанням господаря. У договорі обов’язкові підписи всіх власників квартири, які підтверджують, що вони не заперечують проти здачі квартири іншим людям, і всі мають право на проживання на даній житловій площі.
Дізнатися про кількість людей, прописаних у квартирі, можна з виписки будинкової книги, яку господар на ваше прохання може взяти в паспортному столі. Знайте також, що у випадках з орендою квартири може статися таке шахрайство: квартиронаймач орендує квартиру на невеликий термін і передає її вам в якості орендованого житла, нібито, як справжній власник.
А потім, взявши суму за кілька місяців вперед, зникає. Щоб цього уникнути, потрібно уважно звіряти паспортні дані з даними, які занесені до договору про власність.
Шахраї – це не рідкість на ринку нерухомості. Але трапляється і так, що, не перевіривши ні єдиного документа, ви вдало і на тривалий термін обзаведетеся житлом. Іноді потрібно людям довіряти.
Оренда комунального житла

Нерухомість Як самостійно вдало зняти квартиру?

Комунальне житло – це квартира, яку за договором соціального найму винаймає квартиронаймач, який не є її безпосереднім власником.
Власником комунального житла є місто. Але здійснювати операції по здачі в оренду таку квартиру квартиронаймач може.
Щоб процедура здачі в оренду муніципального житла була визнана законною, квартиронаймачу або ж орендодавцю у даному випадку необхідно зібрати низку документації, яка дозволяє здійснити таку процедуру з муніципальною квартирою.
Людина, яка бажає здати в оренду муніципальне житло зобов’язана взяти дозвіл у письмовому вигляді у міста, як у власника квартири. Також має бути дозвіл від всіх неповнолітніх осіб, які проживають за даною адресою або нотаріально завірений дозвіл за умови їх відсутності. І останньою довідкою є згода на оренду від житлової організації, яка керує будинком.
У багатьох випадках недобросовісні наймачі муніципального житла не вважають за потрібне збір всіх цих дозвільних документів і здають квартиру без них. У цьому випадку їм загрожує виплата штрафу та позбавлення ордера на квартиру. Але і орендар в такому випадку теж може постраждати.
Трапляється так, що орендна плата була внесена за кілька місяців вперед, а через день з’являється ще один квартиронаймач і вимагає звільнення квартири. У такому випадку плата за квартиру не повертається і мешканець залишається і без грошей і без даху над головою, а довести комусь щось не можливо.

Нерухомість Як самостійно вдало зняти квартиру?

Договір найму муніципального житла може бути складений самостійно, а може за допомогою ріелтора. Перед підписанням такого договору слід проконсультуватись з юристом, якого ви можете знайти на сайті www.alvaprivacy.com.ua, а також перевірити у орендодавця наявність наступних документів, щоб убезпечити себе від шахрайства.
Господар повинен надати паспорт з пропискою за даною адресою, квитанцію про оплату комунальних послуг, виписку з будинкової книги та копію особового рахунку, і основне – це згода неповнолітніх членів сім’ї, які офіційно зареєстровані в квартирі.
Але і при сумлінній здачі в оренду муніципального житла наймач ризикує бути відповідальним за порушення стану житла свого і сусідів. Першим за належний стан житла відповідає істинний наймач, який має ордер на квартиру.

Автор: Admin
Прочитали - 736
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати