Регистрация

Нерухомість Іпотечний кредит

2-03-2015, 21:23

Нерухомість Іпотечний кредит

Нерухомість Іпотечний кредит

Багатьом людям хочеться мати своє житло, але мало хто має можливість витратити одноразово суму на покупку нерухомості. У таких випадках більшість людей звертаються за допомогою в банки для отримання експрес кредиту онлайн.
Складнощі в отриманні кредиту, звичайно, є, але і нездоланних труднощів з придбанням житла в іпотеку немає. Перед тим як йти в банк-кредитор, варто зважити всі «за і проти». Необхідно реально оцінити можливості виплати боргу і діяти покроково, щоб бути готовим до всіх неприємних сюрпризів, з якими може зіткнутися позичальник.
Для отримання іпотечного кредиту потрібно розрахувати суму щомісячної виплати. Клієнт банку повинен пам’ятати, що ця сума не повинна перевищувати 50 відсотків його доходу за місяць. На багатьох банківських сайтах подібний розрахунок можна провести онлайн. Але краще звернутися за допомогою до працівників банку, які детально зможуть вибудувати кредитний календар, врахують доходи і початковий внесок, який повинен становити, як мінімум 10-30 відсотків від суми кредиту. Так само банківські працівники підберуть більш вигідну для кожного клієнта програму іпотечної позики.
Для вибору банку-кредитора краще подати заявки відразу в кілька банків. Отримавши детальну інформацію про систему виплат, можна визначатися з банком.

Нерухомість Іпотечний кредит

Якщо банк дав позитивну відповідь на видачу іпотеки, то необхідно негайно приступити до пошуку житла. У цьому позичальникові допоможуть ріелторські компанії. Не варто економити на агентствах нерухомості, так як самостійний підбір житла та збір необхідних документів для банку займе величезну кількість часу. При виборі квартири позичальник повинен мати на увазі, що банки «пропускають» не кожну нерухомість. Труднощі можуть виникнути з покупкою комунальних квартир, квартир з частковою власністю, а так само будинками, чий знос складає понад 60 відсотків. Так само банки не дають кредити на квартири з неузаконеним переплануванням.
Визначившись з житлом, необхідно отримати схвалення банку на цю квартиру. Ріелтерські компанії допоможуть зібрати всі необхідні документи. Список на повний пакет документів надає банк.
З продавцем квартири слід укласти попередній договір купівлі-продажу. У договорі має бути зазначено, що якщо банк дає відмову на цю квартиру, не з вини покупця, то сума авансу буде йому повернена. Таким чином, позичальник можете бути впевненим, що дану квартиру не продадуть іншим покупцям.
При схваленні банком квартири і після укладення кредитного договору на рахунок кредитопозичальника надходять кошти, які він у свою чергу переводить на рахунок продавця.
Резюмуючи вищесказане, варто зазначити, що отримання іпотеки цілком реальне, головне діяти обдумано і покроково.
Іпотека. Яким чином при недотриманні умов договору уникнути негативних наслідків

Нерухомість Іпотечний кредит

Ваша мрія про власну квартиру або домоволодіння здійснилася та іпотека оформлена за всіма юридичних правилами чинного законодавства.
Більш ніж перед половиною людей, які оформили іпотеку в надії благополучно виплатити основний кредит з іпотечного кредитування, все одно несподівано виникає питання-яким чином платити далі іпотечні внески і, що станеться з «моїм майном» після відвідування боржника всюдисущими судовими приставами у зв’язку з невиплатою цього кредиту?
Наведемо золоті правила і спосіб поведінки в непростій ситуації.
Не будемо вважати банк, який довірив Вам свої кошти на придбання іпотечної нерухомості, повним «лузером» в даному виді правовідносин.
Повірте, банківські службовці підготувалися заздалегідь до найгіршого варіанту – не повернення коштів з іпотечного кредитування і подальшого поводження в службі судових приставів з повернення «свого кровного майна та активів». Будьте і Ви до цього готові.
Припустимо наступний варіант – банк-позичальник отримав на руки рішення суду і готовий до подальших дій по Вашому виселенню з таких дорогих Вам квадратних метрів. Ось декілька варіантів відстояти нерухоме майно. Якщо вдалося прописати в житловому приміщенні неповнолітню дитину відразу виникають проблеми з подальшою реалізацією іпотечної будови.
Закон в особі суддів однозначно стає на бік неповнолітніх осіб (якщо не суд першої інстанції, то наступні згідно законної «ієрархії»). Це дуже дієвий варіант.
Далі стандартний спосіб – в разі надання нерухомого майна в заставу, не кожен банк буде перевіряти наявність можливих власників на це майно у разі пред’явлення законного права на спільну власність подружжя.

Нерухомість Іпотечний кредит

Коли судові пристави з’явилися до Вас з метою виселення, знайте наступне – виселенню підлягають лише ті особи, які вказані в рішенні суду на виселення. Інші люди не підпадають під категорію на вимогу залишити приміщення. Більше того, грамотний юрист або адвокат надовго зможе призупинити дії представників влади щодо виселення громадян із іпотечного фонду.

Автор: Admin
Прочитали - 1106
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати