Регистрация

Нерухомість в Азії

2-03-2015, 20:16

Нерухомість в Азії

Нерухомість в Азії

Азія давно й успішно змагається з Європою та Америкою у сфері високих технологій, промисловості, будівництва. Сьогодні туризм у Таїланді, Китаї, В’єтнамі б’є всі рекорди популярності. Наступний ринок, який підкорює Схід – ринок нерухомості. Країни цього регіону можуть протиставити своїм європейським конкурентам стабільні ціни, прекрасні перспективи і високі ставки по орендній платі.

Нерухомість в Азії

Очолюють список країн, у яких житло користується найбільшим попитом, Китай та Індія. Наші співвітчизники готові вкладати гроші як у будинки біля узбережжя, щоб проводити там відпустку або зимовий сезон, так і в офісні приміщення для бізнесу. Малогабаритні будинки, що розташовані поблизу оптових ринків, знаходяться на піку попиту. Такі приміщення непогано здаються в оренду. В Індії, наприклад, будиночок біля моря можна вигідно здати туристам, а квартиру в Китаї – приватним підприємцям.

Нерухомість в Азії

Жителі Далекого Сходу Росії все частіше розглядають варіанти житла в прикордонних областях Китаю. Часто туди переїжджають пенсіонери, оскільки невелика квартира в Харбіні коштує дешевше, ніж її аналог у Владивостоці або Хабаровську. Але непогано розвинений у Китаї і ринок елітного житла. За світовими масштабами дуже високі ціни на квадратний метр у Гонконгу та Шанхаї. Зашкалюють ціни на котеджі і квартири в одному з найпопулярніших туристичних центрів Китаю – острові Хайнань. Однак потрапити на ринок елітного житла в цих містах не так просто, все вже “поділено” місцевими бізнесменами, а також інвесторами із США і Південно-Східної Азії.
Досить слабкий інтерес викликають у вітчизняних інвесторів Камбоджа, Філіппіни і В’єтнам. Однак у майбутньому ці країни можуть опинитися в центрі уваги, бо російські компанії здійснюють на їх територіях ряд інфраструктурних проектів. Тим більше що В’єтнам останнім часом все більш привабливий для туристів. Прибережні курорти часто не поступаються Таїланду, а співвідношення «ціна та якість» поки оптимальне.

Нерухомість в Азії

Важливо не тільки вибрати житло в одній із країн Сходу, але і залагодити всі бюрократичні та юридичні питання пов’язані з оформленням покупки. Так, в Індії іноземці можуть купувати будинки і квартири лише в певних штатах. Щоб стати господарем апартаментів у штаті Гоа, потрібно пожити там не менше 182 днів. У Китаї придбати нерухомість без обмежень можна тільки в Шанхаї, на острові Хайнань і в столиці держави. У Камбоджі житло не можна буде оформити на своє ім’я, доведеться реєструвати юридичну компанію, а 51% від власності повинен бути зареєстрований на громадянина країни. У В’єтнамі і взагалі можна лише взяти будинок в оренду до 50 років. Тому багато хто діє через укладання фіктивних шлюбів із жителями В’єтнаму.
Саме час купувати квартиру

Нерухомість в Азії

Експерти кажуть, що зараз саме час купувати квартиру. І це дійсно так! «На ринку нерухомості склалася ситуація, яка якнайкраще підходить саме покупцеві», – коментує Назар Житкевич, директор Агентства нерухомості «АЛЕН». Як відзначає експерт, на це є ряд причин.
Перша з них – це ціна. Ось вже більше року ціни на квартири в Києві тримаються на рівні кінця 2005го, почала 2006го року. Бум пройшов, ринок заспокоївся. Вартість житла прийшла в адекватні рамки.
Друга причина – це величезний обсяг пропозицій в сегменті новобудов, як будуються, так і вже введених в експлуатацію. Пропозицій багато у всіх сегментах – економ житло, елітне житло, заміське і приміське житло. У такій ситуації забудовники, окрім ціни, дають ще й гнучкі умови розстрочки, роблячи покупку ще більш вигідною.
Кстати, всем рекомендую интересный сайт yarkvartal.ru, в котором есть много обьявлений по продаже недвижимости.
Третя причина – це прийдешні зміни в системі оцінки нерухомості, а так же системі оплати покупки. З лютого всі угоди вартістю вище 150 000 грн, повинні будуть проводитися тільки по безналу. У зв’язку з цим кількість пропозицій на ринку вторинного житла зросла – не всі власники житла готові до безготівкових розрахунків, тому хочуть встигнути здійснити продаж свого майна до лютого.

Нерухомість в Азії

Четверта причина – загальна економічна ситуація. «Живих» грошей на руках практично немає, тому кожен покупець на вагу золота.
«У таких умовах, покупець маєте можливість спокійно розглянути всі відповідні варіанти, ретельно зважити всі за і проти і спокійно вибрати той об’єкт, який йому до душі. Продавці все частіше йдуть на торг, коли бачать серйозний інтерес покупця. Ваші шанси отримати зручну вам ціну високі», – радить Назар Житкевич.
Якщо покупка назріла, не відкладайте її в довгий ящик – зараз час купувати!

Нерухомість в Азії

 

Автор: Admin
Прочитали - 982
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати