Регистрация

Купівля нерухомості в Німеччині

2-03-2015, 01:02

Купівля нерухомості в Німеччині

Купівля нерухомості в Німеччині

Купівля нерухомості за кордоном завжди вимагає зваженого підходу і стабільного фінансового становища. Сьогодні економіка Німеччини пропонує низькі кредитні ставки і високу юридичну захищеність, що збільшує привабливість для охочих вкласти свої кошти в іноземну нерухомість. При цьому існуючі закони країни не обмежують іноземців та надають великі можливості для покупки будинків і квартир.

У першу чергу виникають питання – де придбати нерухомість і як її шукати. Потрібно пам’ятати, що не всі регіони Німеччини заселені рівномірно і економічно активні. Південна Німеччина є економічно розвиненим і популярним туристичним районом. Тут самим надійним містом для вкладень у нерухомість є Мюнхен. Місто має багато промислових підприємств і великих навчальних закладів. Неподалік розташовані бальнеологічні (Баден-Баден) та гірськолижні (Гарміш-Партенкірхен) курорти. Тому нерухомість в цьому регіоні досить дорога.

Купівля нерухомості в Німеччині

Східна Німеччина приваблює більш демократичними цінами на будинки і квартири. Найкращі показники ліквідності має житло в Берліні, так як у столиці легко здавати його в оренду. Вигідно купити нерухомість в Німеччині можна, якщо скористатися послугами маклера. Його гонорар складає від 3,5 до 7 відсотків від вартості об’єкта, але це значно підвищує якість і надійність угоди. При цьому агент бере на себе пошук, огляд і попередні переговори з продавцем. Оплата послуг здійснюється тільки після укладення договору купівлі-продажу, який завірений нотаріусом.
На ринку нерухомості Німеччини квартири мають вже вбудовані кухонні меблі, сантехніку і облаштовані балкони, а також невеликий ремонт. Вартість нерухомості в Німеччині більше залежить від внутрішньоекономічних факторів і мало від впливів світової фінансової кризи. Найпопулярнішими містами у іноземців є Берлін, Гамбург, Ганновер, Мюнхен, Дрезден і Франкфурт-на-Майні. При цьому в порівнянні з іншими країнами ЄС, нерухомість у Німеччині коштує набагато менше. Тому таке придбання буде вигідним для покупців, бо фахівці прогнозують її зростання у майбутньому.

Купівля нерухомості в Німеччині

Традиційний інтерес викликає і комерційна нерухомість у Німеччині. Найчастіше на продаж виставляються магазини, прибуткові будинки, готелі або офісні приміщення. У цій категорії прибуткові будинки становлять особливий інтерес, оскільки приблизно 80% населення країни живе в знімних квартирах.
Як купити чи продати квартиру?

Купівля нерухомості в Німеччині

Якщо ви прийняли рішення продати, купити, зняти або здати квартиру, то не треба братися за першу-кращу пропозицію. Це серйозні і важливі операції, тому з ними пов’язана велика кількість нюансів, які потрібно обов’язково знати, якщо звичайно, ви не хочете опинитися обдуреним або порушити закон. Починати все треба з ретельного дослідження ринку нерухомості, вивчення процедури реєстрації та набуття права власності.
Якщо ви вирішили продати квартиру , то потрібно її спочатку оцінити. Тут є два варіанти – звернутися до професійного оцінювача і, вивчивши аналогічні пропозиції на ринку нерухомості, оцінити її самостійно. Зважте всі плюси (недавній ремонт, зручна транспортна розв’язка, пластикові вікна, броньовані двері і т.д.), а також врахуйте і всі недоліки (відсутність ліфта, країни труби) і складіть певну ціну. Це буде саме та сума, яку ви отримаєте в результаті угоди. А так як покупці люблять поторгуватися, то первісну вартість треба свідомо завищити.
Таку ж процедуру треба пройти і покупцям. Визначте район, який для вас найсприятливіший, перегляньте всі пропозиції. Подумайте, чи так важливі для «блага цивілізації», чи готові ви за них переплачувати пристойну суму? Адже можна самостійно зробити ремонт на свій смак, поставити більш сучасні вікна, до всього цього ще й заощадити.

Купівля нерухомості в Німеччині

Коли ви визначилися з вартістю, можна подавати оголошення про продаж або купівлю. Для цього підійдуть як інтернет-сайти, так і газети оголошень. Можна просто обдзвонити знайомих, можливо, вам посміхнеться удача, і знайдете цікаву пропозицію.
Обравши квартиру треба скласти і підписати договір про купівлю-продаж об’єкта нерухомості. Це дуже делікатний процес, тому краще звернутися за допомогою до нотаріусу.Еслі ж ви прийняли рішення зробити все самостійно, то починайте збирати всі необхідні документи і сплачуйте державний збір. Список необхідних документів можна отримати у співробітників реєстраційної палати за місцем знаходження об’єкта нерухомості. Коли у вас на руках будуть усі документи зі списку, то потрібно підписати договір з покупцем (продавцем) у трьох примірниках і віднести все це в реєстраційну палату, приклавши квитанцію про сплату державного збору. У момент подання документів друга сторона також має бути присутня. Якщо з документами все гаразд, то протягом місяця ви отримаєте реєстраційне свідоцтво. І тільки після того як воно буде у вас на руках, ви зможете в’їхати в нову квартиру.

Купівля нерухомості в Німеччині

 

Автор: Admin
Прочитали - 1434
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати