Регистрация

Нерухомість: Первинка чи вторинка – що краще?

1-03-2015, 22:58

Нерухомість: Первинка чи вторинка – що краще?

Нерухомість: Первинка чи вторинка – що краще?

Тим, хто зважився придбай власне житло, в першу чергу для себе потрібно вирішити, яку квартиру вигідніше купити: вкласти гроші в готове житло на вторинному ринку або купити в новобудові нову квартиру. Щоб вибір був правильним, потрібно зважити можливі недоліки та переваги нової квартири і вторинного житла.
Одне з головних переваг покупки квартири в новому будинку – абсолютно чисте житло, без будь-якої «історії». Збалансована планування, абсолютно нові комунікації, соціальне оточення – теж важливі факти при купівлі квартири в новобудові.
Раніше було більше переваг у бік «вторічек» через можливість придбати дешеву і маленьку квартиру, так як жоден забудовник не міг запропонувати такий варіант. Сьогодні ж на «первинці» цілком можливо підібрати малометражку. Нові квартири можуть похвалитися не лише побудовою за європейськими нормами і стандартами, а й сучасної тепло і звукоізоляцією, і сучасними ліфтами.
Ще один важливий плюс придбання квартири в новому будинку – це те, що при вкладенні грошей в новий будинок ще при його будівництві, виходить пристойна економія в порівнянні з вартістю житла у вже готовому будинку. А за умови відсутності іпотеки варіант розстрочки від забудовника і невеликий первинний внесок роблять житло в новобудові ще доступнішими.
Вторинне житло також має свої певні переваги. Адже купуючи обжиту раннє квартиру, покупець набуде не віртуальні квадратні метри, а справжню квартиру, яку можна спочатку оглянути і тільки після цього вже заселитися. Тим більше, що обжитий будинок і район вже має повністю розвинену інфраструктуру: облаштовані дитячі майданчики і двори, безліч працюючих магазинів. Та й просто значна свобода вибору. Не у всіх районах ведеться будівництво новобудов, а «вторинку» можна купити там, де хочеться.
Найважливіший момент – це готовність житла, що купується юридична і фізична. У вторинне житло можна переїжджати буквально наступного дня поле оформлення документів, у той час як більша частина продаваних новобудов – у різному ступені готовності, а іноді тільки «котловани». Ну і останнє, про що не варто забувати – це ремонт. Якщо під «вторинці» можна просто переклеїти шпалери, то в купується бетонній коробці потрібно робити абсолютно все, починаючи з проводки і закінчуючи статевим покриттям.
Іпотека і її особливості

Нерухомість: Первинка чи вторинка – що краще?

При отриманні кредиту можна вибрати кілька варіантів того, як і де його отримати. Можна слідувати певній інструкції, а можна виконати ряд наступних нехитрих дій.
Перше, що слід виконати – ознайомитися з різними іпотечними програмами різних банків. Після того як Ви ознайомитеся з умовами надання кредиту у цих банків, виберіть для себе ті, які вас влаштовують, і подавайте в них заявки. Не варто задаватися питанням: «що робити в тому випадку, якщо всі вибрані мною банки разом схвалять заявки?». У тому випадку, якщо таке трапиться, ви зможете просто співпрацювати з ними.
Після цього слід довідатися всю інформацію з надання кредиту, визначитися банком, з яким Ви хочете надалі працювати і його програмою на іпотеку на комерційну нерухомість. Після того як ви зробите все перераховане вище, вам належить пройти так званий «кастинг» у експерта по кредитах обраного вами банку, щоб «обійти» своїх конкурентів, тих людей, які бажають теж отримати кредит у цьому банку.
Так само не забуваєте про те, що потрібно буде внести початковий внесок. Варто звернути увагу на той факт, що чим більше буде сума кредиту і менше термін погашення кредиту, тим менше будуть відсотки на кредит.
Згадайте, чи брали ви раніше кредит? Можливо, ви маєте прострочення платежів кредиту, звичайно ж, це не послужить добру службу.
Всі ті документи, які вам потрібні при оформленні кредиту варто зібрати заздалегідь. А якщо ви претендуєте на соціальну іпотеку, припустимо, на програму під назвою «доступне житло», то це вас стосується в двійні.
Якщо після того як ви виконали всі перераховані вище умови, але вам все-рівно не видали кредит, не впадайте у відчай, адже є ще й інші банки, в які ви раніше подавали заявку. Цілком можливо, що в другому, третьому чи навіть десятому банку, в який ви звернетеся, дадуть вам кредит.
Не варто забувати, що ті поради, які були наведені вище, не дадуть 100% гарантії на отримання кредиту, але прискорить процес його отримання.
Як купити кімнату по іпотеці?

Нерухомість: Первинка чи вторинка – що краще?

Для багатьох жителів столиці купівля квартири може виявитися просто нездійсненною мрією. Навіть кредит не завжди вдається отримати, так як для цього потрібно мати високооплачувану роботу, якої у більшості просто немає. До того ж потрібні ще накопичення, щоб сплатити початковий внесок. Виходом з такої ситуації для молодих, середньо- або малозабезпечених громадян може послужити покупка не цілої квартири, а кімнати за іпотечним кредитом.
Кімната в комуналці коштуватиме набагато дешевше квартири, до того ж завжди можна знайти варіант за досить прийнятною ціною.
Що ж повинен знати покупець, який зважився на придбання кімнати і планує подати заявку на кредит?
По-перше, варто звернути увагу на той факт, що багатьом банкам вигідніше всього оформити кредит на покупку квартири, ніж кімнати в комуналці. До того ж можуть виникнути деякі юридичні проблеми в оформленні, тому даною послугою користуються далеко не всі банки. У зв’язку з цим процентні ставки можуть виявитися вище звичайних, та й пакет документів буде об’ємніший. Деякі з банків, які видають іпотеку на купівлю кімнати, вимагають від покупця в заставу вже наявну нерухомість, так як застава у вигляді кімнати в комуналці, де є вже власники, досить неліквідна.
По-друге, при виборі кімнати потрібно звернути увагу не тільки на розташування (близько до метро і т.д.) і вік обраного будинку, але і обов’язково перевірити наскільки вона чиста в юридичному плані. Найкраще в цьому випадку вдатися до допомоги адвоката, не пов’язаного з агентством нерухомості, яке буде виступати посередником при угоді.
З обережністю потрібно поставитися до купівлі кімнати, в якій були зареєстровані громадяни тепер відсутні або особи, які засуджені на тривалий термін і зняті з реєстраційного обліку. Краще всього відмовитися від покупки такої кімнати. Крім того, в тому випадку, якщо кімната купувалася продавцем по оплатній угоді, то на її частку буде мати право чоловік, навіть після розлучення.
По-третє, перевагу для покупки кімнати в комуналці мають інші власники. Необхідно лише надати письмову відмову від інших мешканців.
Найчастіше трапляється так, що пропонують купити кімнату, оформивши при цьому договір дарування, дану угоду можна провести без згоди решти мешканців, то від такої угоди краще всього відмовитися, так як вона дуже часто оскаржується в суді.
І останнє, потрібно обов’язково перевірити, чи є у продавця в наявності свідоцтво про державну реєстрацію та право власності на дане житло та документи, які підтверджують це право.
Вдалих покупок!

Автор: Admin
Прочитали - 1156
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати