Регистрация

РОБОТА В НІМЕЧЧИНІ

29-11-2014, 15:55

РОБОТА В НІМЕЧЧИНІ

РОБОТА В НІМЕЧЧИНІ

 Працевлаштування в Німеччині для іноземців

Багато хто з наших співвітчизників мріє про роботу в Німеччині. Причина проста - усі знають про високий рівень життя в цій європейській країні, гідних зарплатах і соціальних гарантіях для працівників. На практиці пошук роботи в Німеччині для тих, хто не знаходиться безпосередньо в країні, можливий. На більшість високооплачуваних вакансій претендують як німці, так і громадяни інших країн Європейського союзу. Але якщо претендент готовий довести свою кваліфікацію, то робота для українців в Німеччині також доступна.
Обов'язкове умови для претендентів на працевлаштування в Німеччині - володіння німецькою мовою. Але є також ряд вакансій, претендентам яких вистачає знать англійська мова.
Робота для українців в Німеччині. Які фахівці потрібні?
Нині в Німеччині спостерігається нестача лікарів. Потреба клінік багатьох Земель Німеччини в іноземних медичних фахівцях обумовлена тим, що німецькі лікарі масово виїжджають за рубіж у пошуках більш високих зарплат.
Німеччині для юристів, що отримали освіту в Україні, практично неможливо. Це пов'язано з тим, що законодавство різної України і Німеччини кардинально різниться, тому єдина можливість для таких фахівців - отримати додаткову освіту в Німеччині.

РОБОТА В НІМЕЧЧИНІ

ТРУДОВА МІГРАЦІЯ ЛІКАРІВ В НІМЕЧЧИНУ

Для роботи в Німеччині постійно потрібно лікарів наступних спеціальностей :
радіологи, анестезіологи, хірурги, гінекологи, неврологи, интер-
ны, чоловіка і дружин?ины від 20 до 55 років. Кандидатам пропонують ра-
боту за контрактом і робочій візі відповідно до офіційної програм-
мій Міністерства охорони здоров'я Німеччини.
Вимоги до кандидатів: диплом лікаря (вище медичне образо-
вание), хороше знання німецької мови (якщо знань німецької мови
недостатньо, радимо пройти мовний курс і отримати сертифікат
рівень B2), бажання емігрувати в Німеччину разом з сім'єю. Набира-
ются дві категорії лікарів : фахівці з досвідом і випускники медицин-
ских університетів.
Умови роботи : контракт на півроку і більше, заробітна плата - від
3000 до 7000 євро в місяць на руки.
Необхідні документи: резюме німецькою мовою, нотаріальний
переклад диплому про вищу медичну освіту і до-
полнений на німецьку мову, для лікарів з досвідом - пере-
вод референцій на німецьку мову, сертифікат о
закінченні мовного курсу, рівень B2 (необязатель-
але, якщо упевнені у своєму німецькому).
Робота для українців в Німеччині за програмою Au - pair
Для молодих людей з України, що бажають працювати в Німеччині, є можливість виїхати в Німеччину за програмою Au - pair. Програма розрахована на 1 рік, упродовж якого учасник живе в приймаючій німецькій сім'ї, наглядає за дітьми (як правило, їх 2-3) і виконує нескладну роботу по будинку (прання, прасування, приготування їжі). Сім'я у свою чергу забезпечує учасникові програми проживання у своєму домі, живлення, оплачує курси німецької мови, а також виплачує кишенькові гроші в розмірі мінімум 260 євро в місяць. Пошук роботи в Німеччині за програмою Au - pair здійснюється на спеціалізованих сайтах або через агентство.
Робота в Німеччині для студентів-іноземців
Іноземні студенти після закінчення внз отримують рік на пошук роботи в Німеччині. Якщо впродовж цього часу знайдений працедавець, який готовий укласти контракт з іноземцем, можна змінити студентську візу на робочу і залишитися в країні. Учбова віза надає право працювати в Німеччині, правда, обмежена кількість годин. Завдяки цьому, студенти можуть ще під час навчання отримати безцінний досвід, який не буде зайвим, якщо кінцева мета - робота в Німеччині.
Пошук роботи в Німеччині з України можна організувати так: скласти резюме німецькою мовою і розсилати його факсом або електронній пошті в усі компанії, що цікавлять. Після того, як працедавець знайдений, необхідно зібрати документи для отримання від нього запрошення на роботу в Німеччину. На підставі запрошення оформляється віза з правом на роботу.
Працевлаштування в Німеччині по туристичній або гостьовій візі може бути тільки нелегальним. А це - прямий шлях до депортації з країни із забороною на в'їзд на певний термін (зазвичай - 10 років). Працедавцеві, який працевлаштовує в Німеччині іноземців нелегально, загрожує штраф.

Робота в Німеччині дає можливість отримати посвідку на проживання через декілька років.

Автор: Admin
Прочитали - 3167
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати