Регистрация

Нрухомості: Переваги квартир в новобудові в ЖК “Європейське місто”

28-02-2015, 15:52

Нрухомості Переваги квартир в новобудові в ЖК “Європейське місто”

Нрухомості:  Переваги квартир в новобудові в ЖК “Європейське місто”

Рішення купити квартиру приймається не щодня. Тому воно повинно бути ретельно обдуманим і виваженим. Практично кожен покупець перед придбанням житла задається питанням: що краще – квартира в новобудові або вторинне житло? Звичайно, більшість тих, у кого є можливість, схиляється до першого варіанту.
Чому новобудова?

Нрухомості:  Переваги квартир в новобудові в ЖК “Європейське місто”

Як відомо, купівля вторинного житла – це завжди певний ризик. Застарілі системи комунікації, аварійний стан будинку, невдале планування, виправити яку проблематично – всі ці фактори виступають аргументами проти купівлі “вторинки”. Тому давайте поговоримо більш детально про переваги і недоліки купівлі квартири в новому будинку, зокрема в житловому комплексі “Європейське місто”.
Як правило, найдешевша нова квартира може обійтися в будинку, який тільки починає будуватись. Наприклад забудовники в житловому комплексі “Європейське місто” пропонують купити двохкімнатні квартири в Києві в новому будинку від 50 тисяч доларів. Однак по мірі будівництва ціна за квадратний метр буде збільшуватись.
Ремонт до покупки не додається

Нрухомості:  Переваги квартир в новобудові в ЖК “Європейське місто”

Фахівці ринку нерухомості рекомендують купувати квартири в новобудовах тільки в перевірених забудовників. Також надійний забудовник може запропонувати вигідний кредит на купівлю нового житла. Більшість покупців нових квартир вибирають саме його як найбільш прийнятний.
Не варто забувати і про те, що нова квартира тягне за собою необхідність вкладення додаткових коштів – на ремонт, оздоблення стін і стель, підключення комунікацій, установку сантехніки та інше. Необхідно також враховувати такий момент як усадка будівлі, яку можна вирішити за допомогою матеріалів або конструкцій, стійких до усадки (натяжні стелі і т.д.)
Квартира в новому будинку в комплексі “Європейське місто” – це хороший метраж, планування, яке не потрібно виправляти, але з іншого боку, нерідко бувають випадки, коли вже після заселення в новий будинок, жителі відчувають на собі наслідки помилок будівельників. Дуже часто ці похибки жителям доводиться виправляти за свій рахунок.
Екологічно чисто

Нрухомості:  Переваги квартир в новобудові в ЖК “Європейське місто”

Практично будь-який покупець нової квартири бажає, щоб його новосілля пройшло в екологічно чистому районі, обладнаним гарною інфраструктурою. Житловий комплекс “Європейське місто” розташовується в одному з найближчих пригородів Києва – в районі Крюковщини-Вишневого. Радимо самому відвідати цей район або населений пункт, щоб переконатися в його зручному розташуванні та екологічності.
Якщо ви все ж зважилися на покупку квартири в новому будинку за межами міста, уточніть питання транспортної доступності населеного пункту, де тепер ви будете жити. Якщо у вас є автомобіль, заздалегідь ознайомтеся з маршрутами до міста, якщо ні – вивчіть, який саме вид громадського транспорту може більш оперативно доставити вас до місця роботи.
Спіть спокійно!

Нрухомості:  Переваги квартир в новобудові в ЖК “Європейське місто”

Практично всі нові будинки будуються за допомогою цегли-монолітів, які на сьогоднішній день вважаються кращим будівельним матеріалом. Порівняно з радянською панеллю – винахід століття! Але при цьому зовнішні стіни будинку можуть бути виконані з моноліту, а от стіни між квартирами – ні. Тут забудовник може і заощадити. Моноліт може забезпечити і тепло в квартирі, хоча, може і виникнути необхідність використовувати ізолюючий матеріал додатково.
Перейдемо до наступного пункту – сусіди. Перш ніж купувати квартиру в новому житловому комплексі, будь то передмістя або міський житловий масив, дізнайтеся більше про район, куди ви плануєте переїхати. Заздалегідь переконайтеся в благополучності району і наявності біля вашого нового будинку дискотек, особливо, якщо у вас є маленькі діти.
Незважаючи на труднощі, які часто можуть супроводжувати покупця нової квартири, експерти ринку сходяться на думці, що покупка нового житла – більш вигідне вкладення, ніж вторинного. Згідно з прогнозами, ціни на житло в Україні будуть зростати, і придбане зараз нове житло можна буде через 5 років вигідно перепродати.

Автор: Admin
Прочитали - 1212
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати