Регистрация

Нерухомість Як зняти квартиру подобово в Києві?

28-02-2015, 01:22

Нерухомість Як зняти квартиру подобово в Києві?

Нерухомість Як зняти квартиру подобово в Києві?

Приїжджаючи на кілька днів до Києва, у справах або просто на відпочинок, виникає природна проблема, де зупинитися. Традиційно можна розраховувати на номери в готелях. Але також варто звернути увагу на квартири, які здаються подобово в Києві. В даний час таких варіантів величезна кількість і завжди можна вибрати квартиру на свій смак і виходячи їх свого бюджету.
Оскільки подобові квартири здаються на невеликий термін, то рух клієнтів у цьому секторі відбувається досить активно. Середній термін проживання становить від одної до трьох діб. Хоча часто бувають випадки, коли житло потрібно всього на кілька годин, а іноді й на кілька тижнів. Тому можна сказати, що такі квартири завжди здаються в терміновому порядку. Принаймні, зі слів господарів добових квартир, рекламу вони дають постійно і дзвінки і заявки йдуть щодня.
Якщо Вам потрібна квартира на 1 – 2 доби, то не варто бронювати такі варіанти заздалегідь. По-перше, господині, які займаються цим бізнесом серйозно, бронюють свої квартири на термін більше трьох діб. По-друге, якщо Вам хтось і пообіцяє надати житло до обумовленої дати, то стовідсотково сподіватися на це не варто. Якщо у них з’явиться клієнт на тривалий термін, то в цьому випадку Вашю заявкою можуть просто знехтувати. Такі правила бізнесу в нашій країні.
Тому, якщо потрібна квартира на одну- дві доби, то це завжди буде заявка, яка виконується в терміновому порядку. Навіть, якщо Вам пообіцяли який-небудь варіант, найкраще підготувати альтернативні пропозиції.

Нерухомість Як зняти квартиру подобово в Києві?

Як зняти квартиру в Києві подобово, терміново? Для цього треба попрацювати з рекламними оголошеннями. Якщо Ви живете в Києві, то найкраще скористатися газетами. Редакції газет зазвичай такі оголошення формують в окремі блоки, і Ви відразу зможете ознайомитися з десятками варіантів. Серед них будуть ті, які здають безпосередньо свої квартири, так і посередники. У цій справі з посередниками краще не зв’язуватися. Бізнес досить короткий і скоріше особистий і тому краще спілкуватися безпосередньо з власниками квартир. Поговоривши з господинею, Ви зможете отримати прямі відповіді на багато питань, які у Вас можуть виникнути в ході бесіди.
Багато господинь мають свої сторінки в інтернеті або навіть окремі сайти. Пошук в інтернеті, щоб зняти квартиру подобово в Києві зручний тим, що там розміщені фотографії пропонованих варіантів. Таким чином, аналіз добових квартир в інтернеті є більш інформативним. Хоча тут необхідно відзначити, що в газетних оголошеннях варіантів буває набагато більше, що дозволяє краще зорієнтуватися у цінових категоріях.

Нерухомість Як зняти квартиру подобово в Києві?

Що необхідно для того, щоб зняти квартиру подобово в Києві?
Щоб снять квартиру в киеве посуточно, необхідно окрім грошей мати при собі документ що засвідчує особу. Буває легше домовитися, якщо це буде паспорт. Паспорт необхідний для того, щоб господар квартири зміг зафіксувати, хто саме є квартиронаймачем на даний період часу. Це потрібно і за формою договору, а також в цілях безпеки. Все-таки на період проживання Вам передаються в користування не малі матеріальні цінності.
Договір оренди може складатися, а може і ні. На розсуд господарів. Якщо Ви знаходитесь у службовому відрядженні і Вам потрібні звітні документи про витрати на проживання, то це питання треба задати ще до вселення в квартиру. Справа в тому, що подібні документи можуть представити далеко не всі власники даної нерухомості.

Нерухомість Як зняти квартиру подобово в Києві?

Здавальники добових квартир платять податки двома способами. Одні реєструються, як здавачі житла – фізичні особи (зазвичай у них у власності одна квартира). Інші оформляються як приватні підприємці (це буває вигідно, якщо у них кілька квартир). От саме приватні підприємці і можуть видати відповідний документ, завірений печаткою. Звичайні господарі квартир печатки не мають.
Найкраще зупинятися у господарів, які мають у власності кілька добових квартир. Якщо Ви часто буваєте в Києві, то зможете завжди на них розраховувати, так як висока ймовірність, що у них виявиться вільний номер. Крім того, бувають різні форс-мажорні обставини. Наприклад, в будинку на добу відключили воду, в цьому випадку Вас можуть безкоштовно переселити в іншу квартиру.

Нерухомість Як зняти квартиру подобово в Києві?

 

Автор: Admin
Прочитали - 861
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати