Регистрация
» » Робота в Києві на швацькому підприємстві із зарплатою від 5 000 грн Добре одягатися любить кожна людина. Не даремно в народі говорять "зустрічають по одягу".

Робота в Києві на швацькому підприємстві із зарплатою від 5 000 грн Добре одягатися любить кожна людина. Не даремно в народі говорять "зустрічають по одягу".

29-11-2014, 12:37

Робота в Києві на швацькому підприємстві із зарплатою від 5 000 грн

Робота в Києві на швацькому підприємстві із зарплатою від 5 000 грн  Добре одягатися любить кожна людина. Не даремно в народі говорять "зустрічають по одягу".

 

 Добре одягатися любить кожна людина. Не даремно в народі говорять "зустрічають по одягу". І справді, ми швидше відноситимемося добре до тієї людини, яка виглядає охайно і акуратно. У наш час різноманітність моделей одягу просто зашкалює. Можна знайти річ будь-якого крою або кольору, яка може повністю задовольнити потребу покупця. Але це швидше виключення, ніж правило. Зазвичай не вдається знайти саме те, що хочеться. Або ж знаходиш ідеальну річ, але в наявності немає потрібного розміру. Вихід з такої ситуації дуже простий. Варто звернутися по допомогу до професійного кравця. Тут Ваша фантазія обмежується тільки Вашими можливостями. За індивідуальними мірками для Вас створять пальто, костюм, спідницю або сукню, яка пасуватиме за усіма параметрами.

Робота швалі дуже цікава і творча. Такі люди постійно в курсі усіх модних новинок, а головне - вони можуть пошити аналог модного бренду за низькою ціною. У хорошого кравця або швалі завжди будуть клієнти, які хочуть отримати ексклюзивний одяг за невеликі гроші. Робота в ательє по ремонту і пошиттю одягу в Києві дуже перспективна. Спершу, можна влаштуватися на швацьку фабрику, де роблять футболки, толстовці, верхній одяг, костюми. Також є можливість попрацювати на підприємстві, яке випускає спеціалізований одяг для військових, медичного персоналу або робітників. Працюючи на подібних фабриках, Ви можете набути необхідного досвіду, який потрібний для пристрою в приватне ательє. Окрім великих фабрик, можна працювати і в невеликих компаніях, які займаються виключно ремонтом одягу. У таких ательє можна замінити блискавку, укоротити брюки, ушити будь-який одяг до необхідних розмірів.
я такие мелкие заказы ежедневно, Вы быстро получите необходимый опыт работы. Работа швеи или портного в крупных ателье более интересна. Здесь уже есть возможность создавать одежду по желанию клиента. Здесь и заработная плата на порядок выше, чем на швейной фабрике.
Сегодня очень популярной одеждой среди молодежи является толстовка. Этот элемент гардероба теплый, его можно носить каждый день, он прекрасно поддается стирке. Очень часто в ателье заказывают толстовки с уникальным рисунком или надписью. Так молодые люди выражают свою индивидуальность. Для опытного портного не составит труда изготовить толстовку на заказ. Очень часто заказы на изготовление футболок, спортивных костюмов, толстовок и других деталей одежды поступают целыми партиями. Например, для организации Дня рождения, мальчишника или девичника, на спортивных соревнованиях, в юношеских кружках и в других сферах жизни. К тому же, такому подарку будет рад любой именинник. Вся суть в том, что изготовленная на заказ одежда будет существовать всего в одном экземпляре, что очень важно для молодых людей.
У роботі кравця або швалі дуже важливу роль також грає і уміння правильно змоделювати одяг. Добре виготовлене лекало є гарантією того, що ця річ чудово "сидітиме" на замовнику. Дуже часто на замовлення шиють вечірні або весільні сукні. Таке замовлення вимагає підвищеної уваги, оскільки матеріал коштує дорого, а майбутня наречена дуже вимогливо відноситься до якості робіт. Також часто прямо в ательє клієнтові необхідно показати, що вибрана модель невдало виглядатиме на його або її фігурі. Порадивши вдаліший варіант, Ви зможете притягнути увагу замовника, і він стане Вашим постійним клієнтом.

Автор: Admin
Прочитали - 1036
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати