Регистрация

Нерухомість: Як правильно здати квартиру в оренду?

28-02-2015, 00:19

Нерухомість: Як правильно здати квартиру в оренду?

Нерухомість: Як правильно здати квартиру в оренду?

Сьогодні квартири та інша нерухомість здається в оренду навіть як цілий дохідний бізнес. Особливо вигідно здавати приміщення в великих містах, ціни на оренду тут не поступаються багатьом світовим мегаполісам.
На відміну від західної практики, в Україні ринок орендного житла «контролює» власник приміщень. Зазвичай його інтереси захищаються в першу чергу. А орендар крім само собою зрозумілою орендної плати зобов’язаний покривати витрати агентства нерухомості. У будь-якому випадку ризик орендодавців може бути також великий, як і небезпека наймачів бути обдуреними. Якщо у вас немає досвіду в таких справах, то варто бути подвійно уважним. Розглянемо типові помилки людей, що здають нерухомість.
Поспішаючи здати квартиру, деякі звертаються відразу в кілька агентств. Можливо, це і здається виправданим, але будьте готові, що ваш телефон не буде мовчати вона весь день, вам будуть постійно дзвонити потенційні наймачі з однаковими питаннями. І після того як квартира вже здана, ваші дані не зникнуть з поля зору агентів, більше того, вони можуть бути передані у складі бази даних в інші філії (не завжди чесно ведуть справи). Як кажуть, буде тільки багато шуму. Одне-два перевірених агентства – оптимальне рішення.

Нерухомість: Як правильно здати квартиру в оренду?

Рішення залишити із заявкою номер свого постійного мобільного телефону небажано. Це випливає з попереднього пункту. Купуйте сім-карту спеціально для цієї справи і заблокуйте її при успішно укладеній угоді. Це буде найбільш безболісно для інших ваших контактів.
Першим бажанням, можливо, стане надрукувати оголошення і здачі житла і повісити на стовпі біля зупинки трамвая. Здається, що це полегшить життя і вам, і орендареві. Однак тут дуже високий ризик залишитися без грошей і самої квартири. Вас не повинні цікавити оголошення на ваших під’їздах виду «Порядна сім’я без в / п зніме квартиру …». В абсолютній більшості випадків це виявиться фірма-одноденка. Без послуг надійного агентства можна обійтися хіба що при здачі квартири хорошим знайомим.

Нерухомість: Як правильно здати квартиру в оренду?

Не один неправильно складений договір зіпсував нерви власникам і наймачам. Зайва подробиця ніколи не пошкодити. Краще перестрахуватися, ніж потім вирішувати проблеми в довгій судовій тяганині. Точно вкажіть розмір орендної плати, терміни здачі, умови користування житлом. Навіть дрібниці повинні бути докладно викладені і узгоджені двома сторонами, що підписують договір. Наприклад, стоїть серед іншого вказати частотність відвідування квартири власником і потенційну можливість виселення квартиранта до закінчення терміну (із зазначенням причин). Будьте готові до довгого обговорення умов угоди. Краще, якщо угоду буде супроводжувати агент з нерухомості і незалежний юрист. Часто агентства за додаткову плату пропонують готові шаблони договорів.
Перевагою використання послугою агентств може служити надання персональної комплексної послуги і можливість укласти з агентством ексклюзивний договір. Це обійдеться вам в деяку суму (на відміну від звичайного безкоштовного обслуговування), проте дає переваги, у тому числі і юридичний супровід. Іноді ви отримуєте додаткові гарантії укупі зі страховкою і післяпродажним супроводом. Це робить вашу угоду цілком безпечною і надійною.

Нерухомість: Як правильно здати квартиру в оренду?

Це тільки кілька окремих випадків, на які вам потрібно звернути увагу. Нехай це якось застереже вас від неправильних дій, і ваша угода буде укладена без похибок.

Нерухомість: Як правильно здати квартиру в оренду?

 

Автор: Admin
Прочитали - 960
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати