Регистрация

Як вибрати агентство нерухомості?

27-02-2015, 23:27

Як вибрати агентство нерухомості?

Як вибрати агентство нерухомості?

Вирішувати питання, пов’язані з нерухомістю, доводиться практично кожній людині (купувати або продавати житло, знімати або здавати квартиру, шукати нерухомість для свого бізнесу, оформляти спадщину і т.д.). При цьому доводиться стикатися з масою питань, юридичних тонкощів, в яких простій людині не завжди легко розібратися. І вірогідність втратити гроші або залишитися без квартири, нехай і мінімальна, але є, тому до таких питань потрібно ставитися з усією серйозністю. Вирішувати свої питання самому або звертатися в агентство нерухомості – кожен вирішує сам. Але якщо є можливість звернутися до професіоналів – краще скористатися цією можливістю.
Критерії вибору, з ким працювати, а з ким – ні, досить різні. Хтось звертає увагу в першу чергу на термін роботи компанії на ринку, хтось прислухається до рекомендацій знайомих, хто оцінює агентство за розмахом рекламної компанії або за кількістю філій. Визначити, де вам нададуть найкращий сервіс, за якимось одним критерієм складно, краще використовувати комплексний підхід, а іноді і прислухатися до своєї інтуїції. Наприклад, візьмемо велике агентство. З одного боку, виглядає солідно. Крім того, у великих агентствах часто застосовується свого роду принцип поділу праці – з клієнтом в ході оформлення угоди працюють відразу кілька людей: менеджер приймає заявку, об’єкти показує ріелтор, перевіряє документи і оформляє попередній договір інший фахівець, реєстрацію документів робить ще хтось і т. д. Це – свого роду конвеєр, і дочекатися індивідуального підходу в цьому випадку складно. Або, скажімо, агентство має у місті 30 філій. З одного боку, кожна філія спеціалізується на якому районі і повинна володіти максимумом інформації. З іншого боку, домогтися керівництву фірми, щоб кожна філія жорстко дотримувався певних стандартів якості наданих послуг, – проблематично. Бувають випадки, коли в гонитві за кількістю співробітники філії, будучи далеко від керівництва фірми, не особливо стежать за дотриманням всіх правил роботи з клієнтом.
На що слід звернути увагу в першу чергу:
1. Відкритість компанії – ви завжди повинні мати можливість відвідати офіс компанії, познайомитися з керівництвом, дізнатися порядок надання послуг. В солідній компанії вам не запропонують підписувати договір на вулиці біля під’їзду.
2. Дотримання ділової етики – не повинно бути панібратства в спілкуванні з клієнтами.
3. Агентство може вам щось рекомендувати, але ні в якому разі не чинити на вас тиск.
4. Агентство, яке надає якісні послуги, не стане передавати ваше замовлення недосвідченим ріелторам, які тільки влаштувались на роботу.
Ну і наостанок: не варто довіряти вирішення свого питання приватному маклеру або просто знайомому, який обертається в потрібних колах. Будь-якою справою повинні займатися професіонали, наприклад з агенства нерухомості “Реал” замовити послуги яких ви зможете на сайте realist.in.ua.

Як вибрати агентство нерухомості?

 

Автор: Admin
Прочитали - 664
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати