Регистрация

Нерухомість: Як орендувати квартиру на короткий термін?

27-02-2015, 23:13

Нерухомість: Як орендувати квартиру на короткий термін?

Нерухомість: Як орендувати квартиру на короткий термін?

Якщо вам з якоїсь причини необхідно на кілька днів відвідати чуже місто, а в готелі зупинятися не хочеться, варто розглянути варіант оренди квартири подобово.
Таку послугу надають найчастіше власники одно-, двокімнатних квартир. Вибір саме такого виду житла у відрядженні буде виправданий у тому випадку, якщо укладається офіційний договір оренди. Тобто при поверненні в рідне місто ви зможете відзвітувати в бухгалтерії на вашій роботі за ті кошти, які були виділені на поїздку.
Крім того саме укладення договору допоможе вам уникнути несподіваної відмови у здачі вам в оренду житла без пояснення причин з боку власників квартири.
У знятої на кілька днів квартирі вам будуть надані умови проживання, відповідні тим, які ви отримали б в номері готелю. Однак вартість проживання буде як мінімум на третину менше. Правда не варто забувати, що оренда квартир в Москві коштує в рази дорожче, ніж, наприклад, оренда квартир подобово в Липецьку . У випадку, якщо ви підберете підходящий варіант, ви проведете час у відрядженні з максимумом комфорту.
Пошуком такого місця проживання можна займатися самостійно, вивчивши оголошення в місцевих газетах та в інтернеті. Але в даному випадку ви можете витратити багато часу, а відповідний варіант так і не знайти.
При оренді квартири подобово без укладання договору можна потрапити на шахраїв. Такі люди самі знімають квартиру на тривалий термін, потім дають оголошення про здачу квартири, а потім беруть оплату вперед відразу у кількох людей. Довести, що ви заплатили за оренду квартири без документального підтвердження буде практично не можливо.
Для того щоб зберегти свої гроші і нерви, а також не витрачати надто багато часу на пошук житла, що задовольняє всім вашим побажанням, краще довірити підбір відповідної вам квартири агенству нерухомості. Якщо фірма не зможе знайти для вас підходящої квартири, ви не втратите гроші в тому випадку, коли в укладеному з нею договорі буде обговорена виплата неустойки у випадку ненадання відповідної послуги.
Якщо ви постійно приїжджаєте у відрядження в певний місто, краще всього домовлятися про оренду квартири на короткий термін з тими людьми, у яких ви вже проживали. Це допоможе уникнути всіх неприємностей, які можуть виникнути при пошуку даного житла.

Нерухомість: Як орендувати квартиру на короткий термін?

 

Автор: Admin
Прочитали - 771
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати