Регистрация

Нерухомість Болгарії – тонкощі придбання

27-02-2015, 22:55

Нерухомість Болгарії – тонкощі придбання

Нерухомість Болгарії – тонкощі придбання

Болгарія відома своїми курортами ще з радянських часів. Причому в усі пори року вони користуються попитом.
Влітку – сонце і золотий пісок, взимку – відомі всьому світу гірськолижні курорти. Унікальна природа, відмінний сервіс і доброзичливість болгар роблять цю країну найбільш привабливою для багатьох бажаючих відпочити за кордоном.
Але не тільки туристів вабить до себе Болгарія. Придбати нерухомість на території країни мріють багато. Ринок нерухомості таїть свої особливості. І краще бути готовими до різних сюрпризів, ніж неприємно здивованим в процесі придбання майна, рекомендує сайт підібраною нерухомості в Несебрі Болгарії .
Особливістю болгарської нерухомість є те, що при її продажу вказується загальна площа житла, що складається з житлового сектора і частини місць загального користування (ліфтів, сходових майданчиків та інших), що припадають на частку обраної квартири. Причому місця загального призначення можуть становити і до 70% від вказаної загальної площі. Щоб перевести на зрозумілу для нас метраж, необхідно уточнювати «ідеальну площа» нерухомості. Тоді й отримаємо звичну загальну площу квартири або будинку.

Нерухомість Болгарії – тонкощі придбання

Наступна особливість Болгарської нерухомості – відсутність у більшості приморських районів опалення і гарячої води. Опалення та підігрів води тільки електричні і як наслідок – додаткові витрати на комунальні послуги.
Великим попитом користується придбання апартаментів у відомих курортних містах Болгарії. Поняття новобуд увазі новий будинок з внутрішньою обробкою приміщення за бажанням покупця. При купівлі житла клієнт стикається з проблемою подальшого ремонту своїми силами. Покупець отримує готову до проживання квартиру. При необхідності компанії забудовники за окрему плату придбають необхідну меблі та встановлять у квартирі. Але деякі варіант и нерухомості вже включають у вартість необхідний набір меблів.

Нерухомість Болгарії – тонкощі придбання

При купівлі апартаментів власник підписує сервісний договір, за яким регулярно вносить плату на утримання житла. Населення Болгарії ретельно стежити за станом своїх будинків і своєчасно за рахунок оплати власників проводиться ремонт і необхідний догляд за територією будинку.
Придбання нерухомості без земельної ділянки не обмежено для іноземців.
Заборонено продаж іноземним особам тільки земельних ділянок. Для покупки житлових приміщень необхідний закордонний паспорт, а вид отриманої візи при цьому не грає ніякої ролі. А ось придбати будинок із землею можна на юридична особа, зареєстрована в Болгарії. При цьому права такої організації нічим не відрізняються від прав фірм, зареєстрованих болгарами.
Але для покупки нерухомості в Болгарії слід скористатися послугами професійних ріелторів. Вони допоможуть підібрати варіант і нададуть всі необхідні юридичні консультації з питань законного придбання житла.

Нерухомість Болгарії – тонкощі придбання

Нерухомість Болгарії – тонкощі придбання

Нерухомість Болгарії – тонкощі придбання

Нерухомість Болгарії – тонкощі придбання

 

 

Автор: Admin
Прочитали - 877
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати