Регистрация

Нерухомість у Франції - не дуже прибутково, але надійно

27-02-2015, 22:17

Нерухомість у Франції - не дуже прибутково, але надійно

Нерухомість у Франції - не дуже прибутково, але надійно

Багато фахівців не вважають прибутковою справою вкладення у французьку нерухомість, оскільки ціни на неї практично не ростуть, але, тим не менш, купівля житла у Франції досить популярна справа. Гроші, вкладені в нерухомість цієї стабільної країни - це надійне збереження капіталу.
Серед жителів СНД великим попитом для придбання житла користується, природно, Париж. У елітних районах столиці квартира може обійтися в 200 тис. євро. На околиці ж міста можна знайти кімнату за 40 тис. євро.
На Блакитному березі квартири будуть коштувати в два вражай дорожче - близько 400 тис. євро. Тут можна придбати і віллу або навіть замок. Проте ціни на таку нерухомість просто захмарні - десятки мільйонів євро. Але, тим не менш, замки купують, хоча за краще купувати старі об' єкти, які потребують реставрації. За них можна заплатити "Всього лише" 2-3 млн. євро. Однак перебудовувати це житло на свій розсуд не можна, оскільки воно є пам'ятником архітектури. Дозволяється лише реставрувати.
Якщо при угоді фігурують суми, які перевищують 10 млн. євро, то французька влада вимагають довідку про доходь.

Нерухомість у Франції - не дуже прибутково, але надійно

Крім безумовних плюсів нерухомості у Франції як в одній з найкрасивіших і відвідуваних країн у світі, існує і ряд мінусів. Тут один з найвищих податків на нерухомість. Величина податку може бути до 1000 євро на рік. За несплату можуть накласти заборону на в' їзд в країну. Наявність житла ніяк не впливає на отримання виді на проживання.
Якщо покупець вирішив жити у Франції, то слід починати вчити французьку мову і розуміти, що у великих містах часто достатньо високий рівень злочинності.
Коли підписується контракт на купівлю- продажів житла, покупець вносити гроші в розмірі 10% від вартості нерухомості. У нього є тиждень, щоб залишково вирішити, бере він цю квартиру чи ні. У разі якщо покупець передумає і відмовиться від купівлі, він вже не зможе забрати свої 10%. Наприклад, Михайло Прохоров свого годині за відмову від купівлі вілли на Блакитному березі поплатився 39 млн. євро. Це саме ті гроші, які він спочатку залишив в якості застави.

Нерухомість у Франції - не дуже прибутково, але надійно

 

Автор: Admin
Прочитали - 589
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати