Регистрация
» » У Україні скорочують зарплати і перекладають працівників на неповну зайнятість

У Україні скорочують зарплати і перекладають працівників на неповну зайнятість

29-11-2014, 12:11

У Україні скорочують зарплати і перекладають працівників на неповну зайнятість

У Україні скорочують зарплати і перекладають працівників на неповну зайнятість

 У Україні знижуються зарплати, працівників перекладають на неповну зайнятість

В цілому реальна зарплата в Україні знизилася на 13%.
Щоб мінімізувати ризик скорочень на підприємствах працедавці перекладають своїх працівників на неповну зайнятість і скорочують заробітні плати. Про це під час прес-конференції повідомила завідувачка відділом соціальних проблем ринку праці Інституту демографії і соціальних досліджень НАНУ Лариса Лисогор, передає УНН.
Лисогор, зокрема, відмітила, що офіційні дані зайнятості населення не відповідають дійсності.
"При падінні економіки зайнятість рости не буде. Працедавці намагаються утримати кваліфікованих працівників, перекладаючи їх на неповну зайнятість і скорочуючи зарплати", - сказала Лисогор, додавши, що зараз в Україні 15,7% працівників в промисловості вимушені працювати в скороченому режимі.
В той же час, служба статистики повідомляє, що реальна заробітна плата в Україні в жовтні 2014 року скоротилася на 13,1%.
Найбільш значне зниження заробітної плати минулого місяця в порівнянні з аналогічним місяцем 2013 року спостерігалося в Луганській (на 28,6%), Донецькій (на 17,1%), Харківській (на 13,9%) областях.
Скорочення реальної зарплати в Києві склало 12%. При цьому в столиці зафіксований і найвищий рівень зарплат, середня за жовтень - 5427 гривен, найнижчий - в Тернопільській області - 2581 гривен.
В порівнянні з попереднім місяцем поточного року реальна зарплата скоротилася на 1,5%. В той же час, показник середньої заробітної плати в Україні в жовтні виріс на 0,8% в порівнянні з вереснем - до 3 509 грн

Соціалка під загрозою: в регіонах України кінчаються гроші

Автор: Admin
Прочитали - 595
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати