Регистрация

Відео: Захарченко висунув ультиматум Києву

27-02-2015, 12:37

Відео: Захарченко висунув ультиматум Києву

Відео: Захарченко висунув ультиматум Києву

Бойовики погрожують повернути техніку до лінії зіткнення

"Донецька народна республіка" поверне свою техніку до лінії зіткнення, якщо Київ до 18: 00 27 лютого не почне відведення озброєнь. Про це заявив глава ДНР Олександр Захарченко, інформує сепаратистський сайт "Донецьке агентство новин" в четвер, 26 лютого.
"Донецька народна республіка" дає Києву до 19: 00 мск 27 лютого почати виконання мінських угод від 12 лютого в частині відведення важких озброєнь. У разі порушення домовленостей, ДНР залишає за собою право повернути раніше відведені ополченням озброєння на колишні місця дислокації за станом на 12 лютого 2015 року", - заявив Захарченко.
За його словами, враховуючи, що ДНР строго виконує усі узяті на себе зобов'язання, "відповідальність за врегулювання конфлікту і виконання комплексу заходів по виконанню Мінських угод Донецьк покладає на Київ".


В той же час в ДНР відмовилися надавати ОБСЄ дані про дислокацію відведених озброєнь.
"Чому повинні це робити ми? Українські військові сьогодні зробили заяву, що вони не збираються надавати місця дислокації своїх підрозділів, так чому повинні це робити ми"? - заявив Захарченко.
Він відмітив, що дані про місця дислокації важкого озброєння після відведення від лінії зіткнення будуть надані лише після того, як аналогічні дані надасть ОБСЄ українська сторона.
Як повідомляв Кореспондент.net, українська сторона сьогодні розпочала перший етап відведення важких озброєнь з лінії розмежування на Донбасі.
У ДНР почнуть відведення озброєнь 24 лютого

Відео: Захарченко висунув ультиматум Києву

Сепаратисти мають намір закінчити відведення важких озброєнь впродовж двох тижнів.
Відведення важких озброєнь із зони конфлікту в Донбасі почнеться у вівторок, 24 лютого, заявив "замкомандующего корпусом міноборони" самопроголошеної ДНР Едуард Басурин, передає Інтерфакс.
"В результаті дводенної роботи центру контролю і координації підготовлений план відведення важких озброєнь. Визначаються межі зон безпеки. Відведення почнеться 24 лютого і повинне закінчитися не пізніше 14 днів виведенням української техніки на 50 км", - заявив Басурин.
Представники збройних сил України доки цю інформацію не підтвердили. Як заявив в ефірі 5 каналу керівник Спеццентру з питань координації припинення вогню генерал Олександр Розмазнин, таким заявам можна буде вірити тільки після того, як ОБСЄ задокументує це відведення.
"На превеликий жаль, навіть люди, які були підписантами цих угод, не сприяли тому, щоб ці угоди виконувалися з тих дат, які вони визначили в Мінську", - відмітив Розмазнин.
Нагадаємо, 12 лютого за підсумками переговорів "нормандської четвірки" (Україна, Росія, Німеччина, Франція) в Мінську був прийнятий комплекс заходів по врегулюванню конфлікту на Донбасі. Підписана угода має на увазі повне припинення вогню з 15 лютого і відведення сторонами важкого озброєння із зони бойових дій, а також моніторинг ОБСЄ за дотриманням перемир'я.

Автор: Admin
Прочитали - 726
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати