Регистрация

Робота в Сумах: свіжі вакансії року, що минає

26-02-2015, 01:15

Робота в Сумах: свіжі вакансії року, що минає

Робота в Сумах: свіжі вакансії року, що минає

Суми - невелике за чисельністю місто (всього біля 290 тисяч чоловік). Він розташований менш ніж в 50 км від кордону з Росією. Віддаленість від Києва складає 350 км. У зв'язку з цим багато жителів у пошуках роботи від'їжджають саме в Росію. Проте для тих, хто вважає за краще залишатися на Батьківщині, можливість працевлаштування теж є. Пропонуємо обговорити це питання.
Промисловість і економічний розвиток
У Сумах, площа яких відносно невелика, працює майже 3 тисячі підприємств виробничого сектора, на яких працює більше 96 тисяч чоловік. На підприємствах, що відносяться до малого бізнесу, працює більше 20 тис. чоловік. У сфері промисловості - більше 40 тис. чоловік. Зокрема, торкається це машинобудівних, харчових, металообробних, хімічних підприємств. Добре розвинений паливно-енергетичний комплекс, оскільки більше 40 відсотків усієї української нафти і майже 10 відсотків газу добувають тут.
Зрозуміло, високооплачувана робота в Сумах, що має відношення до таких відповідальних областей, підходить для людей з профільною освітою і досвідом роботи. І пропозиції слід шукати не в газетах оголошень, а у відділах кадрів підприємств, що цікавлять вас. Але як бути тим, хто не має відношення до промисловості або тільки почав свій кар'єрний шлях?

Робота в Сумах: свіжі вакансії року, що минає

Робота для студентів
Як і в усіх містах України, в Сумах є потреба в некваліфікованій і недорогій праці. Студентам без досвіду роботи можуть запропонувати місце:
кур'єра. Обов'язки - доставка товарів різного об'єму і важливих документів. Іноді потрібно власний транспорт;
вантажника в супермаркеті, на оптовій базі або складі;
продавця в невеликій торговій точці;
офіціанта;
автомийника;
помічника керівника. На жаль, престижна, на перший погляд, посада доступна у лише сфері мережевого маркетингу. І за назвою ховаються активні продажі не завжди якісного товару.
Вищесказане торкається студентів студентів, що знаходяться у пошуках заробітку. З тими, хто хоче набратися досвіду за фахом, не відриваючись від навчання, питання працевлаштування обговорюється в особистому порядку. На сайтах оголошень таких вакансій украй мало.
Останні пропозиції для сумчан
Менеджер.
Мабуть, найпопулярніша позиція. Місту потрібно менеджерів:
по продажах (із заробітною платою від 2,5 тисяч гривен);
по кредитуванню (3-3,5 тис.);
по закупівлях (7 тис. гривен).
Продавець-консультант з платнею в розмірі від 1,5 тис. гривен в місяць;
Кухар (від 1,5 тис. гривен);
Охоронець (від 1,7 - 3,2 тис.);

Робота в Сумах: свіжі вакансії року, що минає

Водій (у тому числі, для керівника) - заробітна плата від 1,5 до 5 тисяч гривен в місяць.
Перераховані свіжі вакансії говорять про те, що вибір робочих місць є. Якщо ви хочете отримувати на свій e - mail усі свіжі вакансії, розмістите резюме прямо зараз на rabota.ua, пропозиції не змусять довго чекати. Потому за наявності бажання і досвіду підшукати місце, що стоїть, цілком можливо. Тобто переїзд в столицю або в найближчі держави можна відкласти. Суми - дуже красиве місто з багатою історією. Можливо, це місто, в якому ви почнете запаморочливу кар'єру!

Робота в Сумах: свіжі вакансії року, що минає

 

Автор: Admin
Прочитали - 1820
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати