Регистрация

Робота в Англії: перспективи російськомовних претендентів

25-02-2015, 23:29

Робота в Англії: перспективи російськомовних претендентів

Робота в Англії: перспективи російськомовних претендентів

Англія для більшості наших співвітчизників - не лише країна дивовижної архітектури і привабливих традицій, але і складова великої мрії про поліпшення матеріального становища. Сюди їдуть студенти, досвідчені секретарі, висококваліфіковані фахівці і вчорашні домогосподарки. І у кожного абсолютно різні можливості. Про них і пропонуємо поговорити.
Робота для студентів в Англії

Робота в Англії: перспективи російськомовних претендентів

Якщо ви навчаєтеся в російському або українському внз і прагнете підтягнути англійський і більше дізнатися про життя англійців, то вам чудово підійде поїздка у рамках програми Work&Travel. В даному випадку дозвіл на роботу отримувати не доведеться, а усі соціальні гарантії будуть присутніми.
Звичайно, студент може зважитися і прийняти рішення про те, що залишиться в Англії на довший термін. Як правило, такі спроби не увінчуються успіхом: без професії, громадянства і сопуствующих документів протриматися в країні не вийде.
Сезонна робота в Англії

Робота в Англії: перспективи російськомовних претендентів

Для тих, хто хоче змінити обстановку на декілька місяців, підійде сезонна робота в Англії. Найчастіше вакансії в області сільського господарства надає Шотландія. У теплі місяці тут можна займатися збором овочів і фруктів. У зимові (втім, і впродовж круглого року) - роботами на фермах, зайнятих м'ясо-молочним напрямом.
При отриманні роботи на декілька місяців, на яку немає тих, що бажають з числа місцевих жителів, дозвіл отримувати не потрібно. Досить запрошення працедавця. Живлення, проживання надаються.
Соціально орієнтована робота в Англії
Ви готові присвячувати свій час прикованій до ліжка людині, маленьким дітям або особам, що знаходяться на забезпеченні спеціалізованих медичних закладів? Вам підходить соціальна і волонтерська робота. Її можна отримати прямо в країні, знаходячись з туристичним візитом, або на запрошення самого працедавця, вакансію якого побачили серед оголошень на сайті або в агентстві по працевлаштуванню. У другому випадку приступити до роботи вийде приблизно через півроку. Рівно стільки може продовжитися оформлення усіх необхідних паперів.

Робота в Англії: перспективи російськомовних претендентів

Висококваліфіковані фахівці

У Англії раді висококласним інженерам, програмістам, людям з гідними навичками в технічній галузі. Якщо ви затребувані у своїй країні, відмінно володієте англійськими (вільно говорите і розумієте навіть мову сленгу) і готові до вдосконалення знань, вам відкриті багато шляхів.
При цьому лікарі, юристи і бухгалтери, що мають російський, білоруський, український або будь-який інший пострадянський диплом, в Англії попитом не вимагаються. Вся річ у тому, що наші документи про освіту ставляться під великий сумнів. Потому при необхідності переїзду доведеться шукати іншу роботу або витрачати нове десятиліття свого життя на перенавчання по вже знайомій професії.

Робота в Англії: перспективи російськомовних претендентів

Самі грошові місця
Пропонуємо познайомитися з рейтингом найбільш популярних і добре оплачуваних посад в Англії:
1. ІТ-директор - до 75 тис. фунтів стерлінгів в рік;
2. ІТ-менеджер - до 90 тис.;
3. інженер - до 60 тис.;
4. науковець - до 43 тис.;
5. економіст - до 48 тис.;
6. маркетолог - від 45 до 110 тис. фунтів стерлінгів;
У кінці варто відмітити, що обійняти ці посади простіше тим, хто пройшов шлях студента в Англії. Потому якщо ви хочете постійно жити в цій країні, отримайте освіту і розберіться в тонкощах мови. У більшості інших випадків пріоритет віддається претендентам з країн ЄС.
Якщо ви ще не приступили до вивчення англійської мови, можете зробити це з відомою школою ЕШКО. Для жителів України вона проводить акцію. Прямо зараз викачайте абсолютно безкоштовно пробний урок англійської мови на eshko.ua і виграйте iPhone. Дійте вам обов'язково повезе!
При пошуку роботи обов'язково потрібно розмістити своє резюме на rabota.ua в розділі "Інші країни", це міжнародний портал, його регулярно переглядають працедавці або посередники, не бійтеся бути поміченими. Пропозиції почнуть поступати дуже швидко, а з ким мати справу вибирати вам. Успіхів вам!

Робота в Англії: перспективи російськомовних претендентів

 

Автор: Admin
Прочитали - 1674
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати