Регистрация

Робота в Канаді: що, де, для кого?

25-02-2015, 22:28

Робота в Канаді: що, де, для кого?

Робота в Канаді: що, де, для кого?

Щоб дістатися до Канади, треба близько 30 тис. рублів і велике бажання знайти роботу в цій дивовижній країні. Що готові запропонувати місцеві працедавці українцям і росіянам, постараємося детально розповісти.
Особливості працевлаштування
Усі цивілізовані країни використовують практику пошуку працівників на відстані. Ви присилаєте резюме, а далі приймається рішення - дати вам шанс показати себе з хорошого боку на співбесіді або не давати жодних шансів. Описана ситуація практично не має сенсу, якщо вас цікавить робота в Канаді.
Місцеві працедавці украй неохоче чекають, поки ви оформляєте документи впродовж багатьох місяців, тому намагаються знайти претендентів з числа тих, що постійно живуть в країні. І це не лише примха. У Канаді високо цінують досвід роботи. І якщо він був отриманий на території іншої країни, то якості фахівця ставляться під сумнів. Зрозуміло, якщо ви не були генеральним директором всесвітньо відомої відомій компанії.
Який же вихід з положення - після переїзду почати працювати на менш престижному і менш вигідному місці. У більшості випадків для цього доведеться підтвердити свій диплом (наші документи не годяться), надати контакти колишніх керівників або колег (ваші особисті якості дуже цікавлять канадців, і людину без характеристик навряд чи візьмуть).

Робота в Канаді: що, де, для кого?

Ким можна влаштуватися працювати в Канаді?
1. Програмістом
Ці фахівці отримують хорошу зарплату за умови володіння більшістю з відомих програм.
2. Інженером
В цьому випадку необхідно мати в розпорядженні членство в гільдії і знати не лише теоретичні положення, але і те, як на практиці застосувати свої знання в комп'ютерних програмах.
3. Фінансовим консультантом, економістом, бухгалтером
Диплом доведеться підтвердити шляхом проходження піврічних курсів в одному з коледжів.
4. Перекладачем
При знанні французької, англійської і російської мов ви можете працювати не лише перекладачем в звичному розумінні цього слова, але і стати клерком в закладі з державною акредитацією. Навіть якщо місце не знайдене, до вас можуть звернутися переселенці, що не встигли вивчити мови, але потребують перекладу паперів і супроводу на зустрічі.
5. Страховим агентом, риелтором
Якщо в рідному місті ви отримали диплом гуманітарного внз, то обзавестися роботою в Канаді без отримання нової професії не вийде. А доки вам треба заробляти на життя, підійдуть вказані вище професії. Ця робота дуже нервова, тому текучка висока. Цим і пояснюється високий шанс на працевлаштування. На місце що не витримали темпу або звільнених у зв'язку з недостатньо відповідним набором особових якостей активно шукають інших сміливців.
6. Офис-менеджером
Ви жінка з приємним зовнішніми даними, хорошим знанням ПК (робота з базами даних, текстовими редакторами, таблицями, графічними редакторами, програмами для створення презентацій і інш.), а також документообігу? На перших порах вам платитимуть не більше 1,2 тис. канадських доларів. Через пару-трійку років, після напрацювання канадського досвіду, ця цифра може бути збільшена в 2-3 рази.
Ради новачкам

Робота в Канаді: що, де, для кого?

Вас запросили на заповітну співбесіду?
1. Купіть костюм. Для чоловіків - двійка синього або сірого кольору без єдиної зайвої складки, для жінок - сукня з довгими рукавами, костюм-двійка і мінімум прикрас. Лак на нігтях - прозорий. Зачіска - стримана.
2. Підготуйте розповідь про себе. Як вже було сказано, канадцям цікавий не лише диплом, але і особа претендента. Потому з вашого монологу про захоплення, особисті недоліки і достоїнства, відношенню до тих або інших речей вони можуть витягнути яскраві риси психологічного портрета і прийняти рішення про прийом на роботу.
3. Стежте за мовою. Більше шансів на успіх у тих, хто говорить чітко, без перепаду інтонацій, не нервує і посміхається.
В якості післямови
Якщо вакансія про прийом на роботу російськомовних громадян в Канаді попалася вам на сторінках місцевої газети, значить, її розмістив хтось з тих, хто поїхав раніше вас. Найчастіше - колишні жителі СРСР, що нині підшукують ветеринарів, садівників, сільськогосподарських різноробочих для свого невеликого бізнесу. Тут вас чекає та ж схема - робота на начальника без шансів на поліпшення кар'єри. Так що краще йти відразу в канадську компанію.
А для жителів України відома школа ЕШКО проводить акцію. Викачайте прямо зараз безкоштовно пробний урок англійської мови на eshko.ua і виграйте iPhone. Дійте і вам обов'язково повезе!

Робота в Канаді: що, де, для кого?

 

Автор: Admin
Прочитали - 1552
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати