Регистрация

Як отримати від роботи задоволення

25-02-2015, 21:53

Як отримати від роботи задоволення

Як отримати від роботи задоволення

У усіх людей на світі різне відношення до роботи, деякі отримують від роботи задоволення, люблять її і викладається увесь і без залишку, а деякі не можуть навіть думати про неї і кожен робочий день стає борошном.
Дивно це усе, адже на роботі ми отримуємо певний доход, реальні гроші, завдяки яким ми існуємо, здійснюємо покупки, купуємо одяг, придбаваємо житло і частенько розваги. Дивовижний випадок: знаходячись на робочому місці, в голові у нас крутиться єдина думка про те, щоб цей робочий день швидше закінчився, а опинившись на лікарняному, місця собі знайти, не можемо. Довели це і американські учені.

Як отримати від роботи задоволення

На вихідних, у більшості випадків саме по воскресіннях, багато людей борються з неробством, не знаходячи собі зайняття. У них "руки чухаються", щоб щось зробити і знайти собі якесь корисне застосування. Біда в тому, що коли людина байдикує, у свідомості його починають відбуватися просто немислимі речі. Ми починаємо ритися у минулому, спливають неприємні спогади, образи, неприємні моменти.
Враховуючи усе це ми можемо зробити нескладний висновок про те, що робота це не лише джерело певного доходу, але і відмінний антидепресант. Робота, якою ми займаємося, завантажує наш день, збільшує певні навички, своєрідно тренує і наводить лад в нашому розумі і думках.
Коли ми отримуємо задоволення від роботи, у нас з'являється прекрасна можливість виявити людей, з якими спілкування створюватиметься на спільності інтересів, цілей. А втома від подібної роботи перетворює відпочинок на найбажаніше проведення часу.

Як отримати від роботи задоволення

Але усі ми знаємо, що не все має таку веселкову структуру, як би усім нам хотілося. Робота не завжди і не усім приносить задоволення. Причиною цьому можуть стати не лише маленький доход, але і некомпетентне керівництво, співробітники, які життя не мислять без пліток про персонал, занадто велика відстань до роботи або ще які-небудь чинники. Усі ми прекрасно знаємо і розуміємо, що гідна робота дозволяє бути нам не лише фінансово забезпеченими, а ще і у величезному ступені сприяє бути нам щасливими і здоровими. З повною упевненістю можна сказати, що при неправильному виборі роботи ризик хвороб і погіршення психоемоційного стану нам забезпечені, адже коли відбувається щось погане, першим страждає наш організм.
На закінчення хочеться сказати, що усі ми індивідуальні, кожна людина на землі унікальна і у усіх нас є свої таланти, дані нам від природи або ті, які треба трішки розвинути. Але ми усі практично схожі в уявленні про себе, на яке робить величезний вплив наша кар'єра, робота і захоплення. Коли ми знайомимося з новою людиною, частенько і у більшості виникає питання: "Чим ви займаєтеся і ким працюєте"?. Річ у тому, що ця інформація дає нам перший сигнал про те, що за чоловік стоїть перед нами. Велика кількість людей може ототожнити між самопредставлением і тим, чого він досяг в житті відносно кар'єри.

Як отримати від роботи задоволення

Як отримати від роботи задоволення

 

Автор: Admin
Прочитали - 1058
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати