Регистрация

Робота в Израиле для росіян і українців

25-02-2015, 21:03

Робота в Израиле для росіян і українців

Робота в Израиле для росіян і українців

Ізраїль - країна передової медицини, унікальної біотехнології, високого рівня життя. Потому знайти вигідну роботу, не маючи спеціальних навичок і солідного диплому про вищу освіту, неможливо. Вчорашній студент, що не встиг напрацювати досвід, навряд чи буде цікавий солідним компаніям.
Втім, і для такої категорії громадян є розумна пропозиція - почати працювати в Израиле із самого початку, поступово придбаваючи знання і хорошу репутацію. Як отримати таку роботу? Приймати усі запрошення, що поступили, на проведення співбесіди і намагатися представити себе з кращого боку. Навіть якщо вас не візьмуть, цінний досвід комунікації залишиться.
Вимоги до претендентів
Спочатку необхідно якісно опанувати англійську мову. Ще більше шансів на працевлаштування дає вільний іврит. Для жителів України відома школа ЕШКО проводить акцію. Прямо зараз безкоштовно викачайте пробний урок англійської мови на eshko.ua і виграйте iPhone. Дійте і вам обов'язково повезе.
Немає івриту - немає хорошої роботи. Зате можна влаштуватися вантажником, покоївкою, посудомийкою або доглядальницею - на місця, які не користуються популярністю у місцевого населення. Як тільки з'явиться вільна розмовна мова, можна знайти щось більше високооплачуване.
Непогано мати рекомендації попередніх працедавців. Ізраїльтяни традиційно обертають на цю велику увагу. Важливий і зовнішній вигляд. Більше шансів у того, хто прийде на співбесіду в строгому костюмі.

Робота в Израиле для росіян і українців

Як знайти роботу?
Можна подати оголошення із словами "громадянин Росії (України) шукає роботу в Израиле" і обов'язковим перерахуванням навичок. Наприклад, в газети Едиот і Маарив.
Можна регулярно переглядати сайти, що займаються працевлаштуванням, і розсилати резюме, чекаючи відповіді.
Можна звернутися безпосередньо на фабрику "Виктори" біля Ашдод, працівниками якої є виключно російськомовні люди.
Можна направити свій запит в кадрове агентство Ізраїлю (наприклад, "Сохнуть") або вашої рідної країни.
Можливості медичного персоналу
Ізраїльські лікарі навчилися рятувати онкологічних хворих, подовжувати щасливі дні що страждають від хвороби Паркінсона, успішно лікувати розсіяний склероз. Фахівцям з інших країн тут завжди раді. Особливо якщо ви добилися тих або інших успіхів у своїй державі. Наприклад, є доктором медичних наук.
У Израиле функціонує безліч діагностичних центрів, клінік, хосписов. Потому володарям диплому медика може світити дуже вигідне місце. Особливо якщо ви проходите за програмою для репатріантів.
Рівень оплати праці
Все дуже індивідуально. Проте, в середньому, вантажник може отримати до 7 тис. шекелів за місяць роботи, водій з неповною зайнятістю - близько 3 тисяч, а кранівник, що пройшов навчання, - 14 тисяч. Заробітні плати лікарів, природно, в рази вище.
Які документи потрібні?
Робоча віза;
Дозвіл на роботу, отриманий від працедавця;
Дозвіл на роботу з друком МЗС Ізраїлю;
Паспорт (чи посвідчення репатріанта);
Документи про наявну освіту;
Трудова книжка;
Біографія з вказівкою місць роботи.

Робота в Израиле для росіян і українців

 

Автор: Admin
Прочитали - 2235
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати