Регистрация

У Україні виріс попит на топ-менеджерів і працівників освіти

28-11-2014, 22:00

У Україні виріс попит на топ-менеджерів і працівників освіти

У Україні виріс попит на топ-менеджерів і працівників освіти

 Впродовж серпня збільшилася кількість вакансій для керівників і фахівців науки.

У Україні виріс попит на фахівців у сфері освіти, науки і культури, а також телекомунікацій. Крім того, активізувався підбір топ-менеджерів, повідомляє rabota.ua.
Зокрема, в області освіти, науки і перекладу в серпні, в порівнянні з липнем, показники виросли до 1%, у сфері культури, шоу-бизнеса і розваг - до 116%, до 108% виріс попит на топ-менеджерів і директорів, до 107% - на працівників некомерційних організацій і до 104% - в області телекомунікації і зв'язку.
В той же час стало менше пропозицій для логістів, аудиторів, бухгалтерів (по 93% по відношенню до липня), працівників банків, фахівців з інвестицій і лізингу (92%), а також юристів, адвокатів, нотаріусів і медиків (91%). А самими незатребуваними в серпні виявилися менеджери по туризму, працівники кадрових служб (90%) і фахівці з постачання (87%).
Експерти відмітили, що літні місяці стали проривом як у кількості вакансій (до 105%), так і в числі резюме (98%). При цьому найбільше працівники потрібні у Вінницькій, Хмельницькій і Миколаївській областях (103-105%), а також в деяких західних регіонах (Львівський і Тернопільський, 102%). Також є попит на фахівців в Житомирській області (102%).
В той же час з військової ситуації на сході країни спад кількості вакансій стався на Донбасі і в сусідніх областях. У Донецькій області показники склали 63% і в Луганській - 42%, а в Херсонському, Дніпропетровському, Закарпатському і Кіровоградському регіонах - від 87% до 95%.
Як повідомляв Кореспондент.net, до середини літа кількість пропонованих вакансій на ринку праці в Україні зменшилася на чверть, при цьому найчастіше роботу пропонували програмістам і фахівцям з продажів.

Автор: Admin
Прочитали - 887
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати