Регистрация

Робота в Китаї для росіян і українців : куди влаштуватися?

25-02-2015, 13:35

Робота в Китаї для росіян і українців : куди влаштуватися?

Робота в Китаї для росіян і українців : куди влаштуватися?

Китай - не просто красива країна. Це місце, де думки про технологічний прогрес набувають плоті. Якщо ви прагнете до нового, незвіданого і вірите у свої сили, то можете спробувати знайти цікаву роботу в Піднебесній. Тим більше що росіяни і українці можуть працювати на території цієї древньої країни на законних підставах.
Які професії затребувані?
Перекладачі
Щоб працевлаштуватися, треба знати китайський письмовий і розмовний. Область роботи - переклад документів, зустріч з партнерами, укладення договорів в якості представника компанії, супровід на заводах. Цікава вакансія - русифікація продукції. Наприклад, вам можуть запропонувати протестувати новий мобільний телефон і висловити думку.
Продавці, менеджери по продажах і торгові представники.
Без знання мови знову ж таки не обійтися. Як мінімум, англійського. Ви можете не лише працювати в супермаркеті або на ринку, але стати посередником магазину Таобао.
Викладачі іноземних мов
Китай прагне до знання мов міжнародного спілкування, тому англійський, німецький, французький і інші мови учать і діти, і дорослі. Багаті громадяни прагнуть до навчання у корінних носіїв. Але багато хто згоден і на українця (росіянина) в якості домашнього репетитора для дитини.
Учителі російської мови
Звичайно, зараз не радянський час, але російський все ще в шані в китайців. Зокрема, на півночі країни, поряд з російсько-китайською межею. Там можна влаштуватися в школі або проводити приватні уроки. Але без азів китайського при цьому обійтися буде складно.
Артисти різних жанрів
Якщо ви відмінно співаєте і граєте на інструментах, то можете влаштуватися у бар, проводити весілля, брати участь в корпоративних заходах. Китайці обожнюють нашу "Катюшу", тому без роботи ви не залишитеся.
Моделі
Азіатська реклама не обходиться без європейської особи в кадрі. Значить, струнка фігура і привабливі риси обличчя допоможуть вам заробити на життя.
Танцівниці
З дитинства знаєте, як водити хоровод і танцювати танго? Відправте резюме з вказівкою ваги, зростання, кольору очей і волосся, набору умінь і обов'язково з фотографією. Великі шанси, що вас запросять на той або інший захід.
Де шукати роботу?
Варіанти стандартні :
серед знайомих, вже працюючих в Китаї;
за допомогою спеціальних порталів. Наприклад, chinajob.ru, thebeijinger.com або polusharie.com;
через газету.
Які документи потрібні?
Щоб працедавець зрозумів, що ви - саме той фахівець, який потрібний його бізнесу, необхідно правильно скласти резюме. Краще робити це на 3 мовах відразу - на росіянинові, англійському і китайському.
Крім того, у вас мають бути при собі:
1) диплом, перекладений на китайський і завірений у нотаріуса;
2) трудова книжка (за наявності);
3) сертифікати, що підтверджують уміння працювати з комп'ютером;
4) результати тесту HSK, що доводять гідне знання китайської мови;
5) міжнародний сертифікат IELTS або TOEFL (для тих, хто вирішив викладати англійський).

Робота в Китаї для росіян і українців : куди влаштуватися?

Якщо ваші цілі чіткі, а знання - упевнені, Китай допоможе вам отримати нові враження і непогані доходи.
Пошук роботи завжди потрібно розпочинати з розміщення резюме на відомому порталі. Жителям України це потрібно зробити обов'язково на rabota.ua в розділі "Інші країни". Це відомий міжнародний портал. Не бійтеся бути поміченим. Це досконало безкоштовно і дуже просто. Посередники точно помітять і запропонують вам роботу.
Звичайно для успішнішого пошуку роботи в Китаї потрібне знання китайської мови. Навіть початковий рівень дає можливість переглядати китайські сайти по працевлаштуванню, приватні оголошення, а пошук роботи стає ефективнішим. Але як же осилити цю мову? Для жителів України відома школа ЕШКО проводить акцію. Прямо зараз безкоштовно викачайте пробний урок китайської мови на eshko.ua і виграйте iPhone. Дійте, вам обов'язково повезе.
Удачі!

Робота в Китаї для росіян і українців : куди влаштуватися?

 

Автор: Admin
Прочитали - 4847
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати