Регистрация

Робота в Польщі : перспективи для претендентів

25-02-2015, 12:16

Робота в Польщі : перспективи для претендентів

Робота в Польщі : перспективи для претендентів

Польща розташовується на умовній межі Заходу і Сходу, тому виконує функцію торгового партнера, працюючого з європейськими і євразійськими державами. Власний економічний розвиток країни також на належному рівні, адже Польща - частина Євросоюзу.
Таке членство дозволяє громадянам Польщі шукати роботу в інших європейських країнах. А посади, що залишаються вакантними, охоче займають приїжджі. Який же може бути робота в Польщі для українців і білорусів? Що треба зробити для того, щоб вдало працевлаштуватися, знайти вільні вакансії?
Вимоги до претендентів
Якщо вас цікавить стабільна робота, учите мову. Якщо в активному словнику не більше п'яти фраз, можна розраховувати лише на роль посудомийки або вантажника. І навіть таку роботу буде складно знайти без посередників.
Економічна криза внесла свої корективи. Тепер багато працедавців вимагають наявність уміння працювати в колективі, присутність організаційних навичок.
Багато що залежить від спрямованості компанії і особистих побажань працедавця. Потому не лінуєтеся ставити питання. Інакше в процесі роботи можливі неприємні сюрпризи.
Основні вакансії
Итак, ви підтягнули польську мову і приступаєте до самостійного пошуку роботи. Велика кількість пропозицій поступає для тих, хто має право :
працювати у будівельній сфері;
викладати мови дітям і дорослим (російський, англійський і інш.);
працювати бухгалтером або торговим агентом;
професійно надавати медичну допомогу;
тренувати в тій або іншій спортивній секції.
Як в кожній країні, в Польщі є також робота без кваліфікації. Вона належить до категорії соціальною і припускає відхід за літніми людьми. Це варіант для осіб без якісної освіти і студентів.
Де шукати роботу?
Ваш профіль співпадає з вказаними напрямами? Тоді в пошуковому рядку браузеру можете ввести найменування професії на польському з додаванням слова "praca" і вказівкою конкретного міста (якщо це принципово для вас).
Цікавить загальна картина роботи для росіян в Польщі? Можна ввести словосполучення "praca dla rosyjskojzycznych" і аналізувати речення. Зокрема, вам може попастися на очі "praca fizyczna". У цій категорії представлені вакансії, що припускають фізичну працю.
Пошук роботи завжди розпочинається з розміщення резюме на відомих порталах. Якщо ви мешкаєте в Україні, вам потрібно обов'язково розмістити резюме на rabota.ua в розділі "Інші країни", це спільний українсько-польський проект. Польські працедавці регулярно переглядають базу резюме цього порталу. Зробіть заявку і вас помітять. При пошуку роботи потрібно використати усі можливості. Якщо ви володієте польською мовою тоді сміливо шукайте pracuj.pl. Більше 30000 вакансій! Дуже корисний ресурс gazetapraca.pl. Досить ввести в пошук те, що ви шукаєте і відразу результати перед вами.
Як почати роботу?
Итак, вам придивилися деякі вакансії в газеті або на сайті. Необхідно відправити на вказану адресу правильно складене резюме. Якщо працедавець відноситься до своєї справи серйозно, вам буде запропоновано пройти співбесіду. Нерідко - на місці. І від цього ваші шанси на непогану роботу зростають.
Щоб працевлаштуватися, необхідно мати відповідний дозвіл. Отримати його може допомогти працедавець або наявність власної справи на території Польщі. Вибирайте варіант до душі і не ставте перед собою уявних обмежень. Той, хто старанно шукає, завжди знайде хорошу роботу, можливості для саморозвитку і нові враження.
Ви вже зрозуміли, що пошук роботи в Польщі стає ефективнішим у тому випадку, якщо ви володієте польською мовою. Для жителів України відома школа ЕШКО проводить акцію. Прямо зараз безкоштовно викачайте пробний урок польської мови на eshko.ua і виграйте iPhone. Дійте, вам обов'язково повезе.
Дуже корисний ресурс для претендентів роботи в Польщі migrant.info.pl. Уся інформація від порядку перетину кордону до правил отримання дозволу на роботу. Якщо щось не зрозуміле, пишіть. Допоможемо.
Успіхів вам!

Автор: Admin
Прочитали - 3076
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати