Регистрация

Робота в Чехії: вакансії для українців і росіян

25-02-2015, 11:35

Робота в Чехії: вакансії для українців і росіян

Робота в Чехії: вакансії для українців і росіян

Чехія - не лише країна замків і відмінного пива. Це ще і гідний рівень життя, аналогічний за провідними показниками німецькому або італійському. При цьому відразу треба відмітити, що найвища заробітна плата у працівників банків і страхових компаній. А найбільш скромна - у представників соціальної області, культури і мистецтва. Інші професії десь посередині.
Якщо у вас живе душа мандрівника або з'явилися думки про кардинальну зміну долі, то пошук роботи в Чехії - непоганий варіант. Але де знайти вакансії?
Корисні адреси
Для цього існують не лише друковані видання і особисті знайомства. Сучасні претенденти користуються різними Інтернет-ресурсами:
Annonce.cz - популярний чеський портал з інформацією, що регулярно оновлюється;
portal.mpsv.cz/sz/zahr zam/zelka/vm. Тут можна побачити вакансії біржі праці;
praceprocizince.cz - сайт, який дозволить заявити про себе усім зацікавленим у пошуках іноземних працівників чеським працедавцям. Досить правильно заповнити анкету;
jobs.cz;
jobdnes.idnes.cz і т. д.
Які вакансії найбільш доступні росіянам (українцям)?
У цьому питанні слід спочатку з'ясувати, яка робота потрібна вам: по професії, з урахуванням наявної кваліфікації, або будь-хто, що дозволяє заробити на життя. При цьому потрібно знати, що в Чехії українці і росіяни можуть без проблем перекваліфіковуватися. Якщо дати згоду на навчання на чеському, то можна витратити на освіту дуже трохи. Такі привілеї іноземців.
Пропоновані росіянам (українцям) можливості :
будівельні професії;
вакансії у сфері переробної промисловості;
область сервісу (ресторани, готелі);
область електроенергетики;
професії медичного профілю;
робота юристом і економістом.
Якщо знання чеської мови залишає бажати кращого, то розраховувати можна на посаду швалі, різноробочого у будівництві або на заводі, посудомийки і хатні робітниці. Вибрати пропозиція до душі російською мовою можна в газетах оголошень "Информ-Прага", "Празький Експерт".
Що потрібне для законного працевлаштування?
Готовність працедавця надати вам місце. Отримати запрошення можна після заповнення резюме на чеському, російському і англійському і його розміщення на вибраному порталі;
Дозвіл на роботу в Чеській Республіці. Воно видається впродовж 25 днів після подання заяви в Úad práce, тобто центр зайнятості. Але у видачі може бути відмовлено, якщо в період розгляду заяви місце займає кваліфікований громадянин Чехії;
Робоча віза або дозвіл на проживання, яке дає можливість працевлаштуватися. Для отримання таких паперів треба доставити в консульство (посольство) паспорт, дозвіл на роботу, диплом і інші документи, які позначені в числі обов'язкових в конкретний момент часу. Список час від часу оновлюється, тому краще виявити особисту зацікавленість.
Для ефективнішого пошуку роботи в Чехії потрібно володіти англійською мовою хоч би на рівні початківця. Адже ця мова по праву вважається мовою міжнародного спілкування. А якщо врахувати, що цю країну дуже активно відвідують туристи зі всього світу, то його потрібно починати учити обов'язково. Краще всього розпочати з пробного уроку. Для жителів України відома школа ЕШКО проводить акцію. Прямо зараз безкоштовно викачайте пробний урок англійської мови на eshko.ua і виграйте iPhone. Дійте і вам обов'язково повезе.
Так само, жителям України бажано розмістити своє резюме на міжнародному порталі rabota.ua в розділі "Інші країни". Процедура дуже проста і безкоштовна, але потім ви зможете переглядати свіжі вакансії, розміщені працедавцями. Ви адже хочете щоб вас помітили? Кращі працедавці Чехії регулярно переглядають цю базу резюме. Вас обов'язково помітять і пропозиція почнуть поступати дуже швидко. При пошуку роботи потрібно задіяти усі можливості. Для претендентів з інших країн, резюме краще розміщувати на job.ru
Якщо ви хочете поділитися досвідом роботи в Чехії це можна зробити в коментарях.
Будьте уважні до дрібниць, пильні, і удача обов'язково стане супроводити вас!

Автор: Admin
Прочитали - 5016
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати