Регистрация

Робота в Дніпропетровську: нестача робочих рук і розумних голів

25-02-2015, 10:49

Робота в Дніпропетровську: нестача робочих рук і розумних голів

Робота в Дніпропетровську: нестача робочих рук і розумних голів

Великі міста обіцяють великі можливості для працевлаштування. Дніпропетровськ в цьому аспекті - не виключення. Тут, на відміну від західної частини України, є виробництво. Відповідно, рівень заробітних плат перевищує середні показники по країні.
Не дивно, що на кожну привабливу вакансію доводиться, за даними статистики, до п'яти резюме претендентів. Як йдуть справи насправді - яка робота в Дніпропетровську доступна, яка затребувана, яка добре оплачиваема - спробуємо з'ясувати в цьому матеріалі.
Робота для студентів
У Інтернеті можна знайти немало вакансій в рубриці "без досвіду роботи". Вона може бути цікава молодим мамам, що знаходяться в декреті, вчорашнім студентам і школярам, що вирішили підробити. Частіше за усю пропозицію виходять від підприємців, а ось вимоги різні.
Найбільш свіжі вакансії показують, що в місті є попит на:
аніматорів, які здатні перевтілюватися в Снігуроньку і Діда Мороза, а також брати участь в тематичних корпоративах;
менеджерів по продажах в мережевому маркетингу;
менеджерів по продажах в інтернет-магазинах;
операторів call- центру (у тому числі, домашнього);
продавців телекомунікаційних послуг;
інструкторів спортивних ігор (частіше у боулинг-клубы);
продавців-консультантів.
Що стосується заробітної плати, то, якщо вірити оголошенням, вона може складати від 1500 до 5000 гривен.
Робота для тих, у кого є досвід
Зрозуміло, люди з досвідом роботи і наявністю записів в трудовій книжці значно виграють перед тими, хто на самому початку шляху. Зокрема, по оголошеннях можна знайти місце:
експерта з продажу устаткування;
складача текстів у видавництві (копирайтера);
оператора ПК;
перукаря;
інженера;
механіка;
вихователя;
касира.
Доходи різні. У тому числі, з щоденною оплатою. Проте такі пропозиції нечасті. Втім, як і місця з наданням службового житла.
Самі вигідні вакансії
У Дніпропетровську, як і інших великих містах України, Росії і сусідніх держав, в ціні сфера IT технологій. Потому обізнані люди, які можуть похвалитися певними напрацюваннями і успіхами, можуть зайняти місце в престижній фірмі і сподіватися на солідну платню. Не важливо, народилися вони тут або вирішили переїхати.
При цьому, як не дивно, непогано влаштуватися можна водієм, слюсарем, токарем, збирачем різних конструкцій з металів, а також меблів. Річ у тому, що ці місця стали найменш престижними. Потому високий попит на тих, хто щось мислить в таких питаннях. І платня цілком гідна, нерідко залежна від кількості відпрацьованих годин і об'єму результатів.
Таким чином, робота в Дніпропетровську є. Її можна знайти в газетах оголошень, на сторінках спеціальних сайтів, через агентства по працевлаштуванню. Найпопулярніший портал rabota.ua, зайдіть, розмістіть прямо зараз резюме і отримуйте на пошту найсвіжіші вакансії. Більше 30 000 вакансій! Перевага віддається людям робочих спеціальностей або особам з вищою освітою і досвідом роботи. Упевнені, що ваші шанси на працевлаштування високі. Удачі!

Автор: Admin
Прочитали - 1350
Роздрукувати
Комментарі до новини0
Комментувати